Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Milaslı Kartallar Şampiyonluklarını Kutladılar

Önder Spor Haber/Hüseyin Açar

Milaslı Kartallar Şampiyonluklarını Kutladılar
Bu içerik 561 kez okundu.

2016 - 2017 Türkcell Turgay Şeren Liginde şampiyon olan ve üst üste ikinci şampiyonluğunu yaşayan Beşiktaş’ın şampiyonluk coşkusu, Milas ÇARŞI tarafından düzenlenen bir programla, geçtiğimiz Cuma akşamı ilçemiz Milas’ta da yaşandı.

3’üncü yıldızı formasına işleten Kara Kartalların Milas taraftarları ve Çarşı grubu geçtiğimiz hafta Cuma günü Akkent Sitesi Semiha Altunkan İlkokulu önünde araçları ile toplanarak Milas turu yaptılar.

Konvoy halinde atılan tur sonrasında Havuzbaşı Kır Düğün Bahçesi ve Restoranında bir araya gelen Şampiyon Beşiktaş’ın Milaslı taraftarları, gece boyunca eğlenerek Şampiyonluk mutluluğunu yaşadılar.

Milas Çarşı Grubu’nun hazırladığı Şampiyonluk kutlama gecesine Beşiktaş Spor Kulübü’nün Başkan Yardımcılarından ve Futbol Şubesi Başkanı Ahmet Nur Çebi de katılarak şampiyonluk kutlamasına destek verdi.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın da katıldığı Beşiktaş Şampiyonluk yemeği gece boyunca neşe içinde sürdü ve Milaslı Beşiktaşlılar gece boyunca formalarına 3’üncü yıldızı takmanın mutluluğunu yaşadılar ...

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X