Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı’ndan da Basın mensuplarına kahvaltılı kutlama

Önder Haber/Adem Kankaynar

Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı’ndan da  Basın mensuplarına kahvaltılı kutlama
Bu içerik 3212 kez okundu.

24 Temmuz, basında sansürün kaldırılışının 109’ncu yıldönümünün kutlandığı ve basın bayramı olarak adlandırılan gün nedeniyle Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Hayrettin Gönül, ilçemizde görev yapan basın mensuplarına dün bir sabah kahvaltısı verdi.

Milas’taki basın kuruluşlarında görev yapan gazetecilerin katıldığı kahvaltı, Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı hizmet binasında gerçekleşirken, yer sofrasında sunulan kahvaltı, sohbet ortamına dönüştü.

İlçemiz başta olmak üzere tüm basın mensuplarının bu anlamlı günlerini kutlayan Ocak Başkanı Gönül; “Aslında bu kahvaltı programını dün yapacaktık ancak Muğla Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Osman Gürün tarafından düzenlenen kahvaltı programına katılmanız dolayısıyla bugüne erteledik.

Yılda bir kere de olsa sizlerin özgür olarak haber yapmanız, tarafsız ve doğru habercilik, halkın hızlı ve doğru haber alma hakkına katkıda bulunmanız konuşulur ve bu anlamda sizlerin 4’ncü kuvvet olmanızdan söz edilir. Ancak öte yandan yaptığı haber veya yorum nedeniyle ülkemizde gözaltına alınan, tutuklanarak cezaevine gönderilen gazeteciler de yok değil. Her şeye rağmen sizler en azından mesleğinizi doğru bir şekilde yapma adına emek harcıyorsunuz. Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı olarak, yaptığımız belki de verdiğiniz emeklerin karşılığı değil ama en azından bir arada olmayı bir fırsat olarak görüyoruz. Bu nedenle tüm basın mensubu arkadaşlarımın basın bayramını kutluyor; sağlıklı, mutlu ve başarı dolu bir yaşam diliyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X