Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Beçin Şampiyonluk Yemeği

Önder Haber / Hüseyin Açar

Beçin Şampiyonluk Yemeği
Bu içerik 696 kez okundu.

2017 - 2018 Spor sezonunda Muğla Birinci Amatör Futbol Liginde mücadele edecek olan ilçemiz futbol takımı Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor, Birinci Amatör Futbol Ligine çıkış sevincini 28 Temmuz Cuma akşamı Mylasa 48 Restoran’da sporcuları ve taraftarları ile birlikte kutlayacak.

2016 - 2017 sezonunda Muğla İkinci Amatör Futbol Liginde son derece başarılı bir performans göstererek sezon sonunda hedefleri olan Birinci Amatör Lige çıkan Beçin Gençlikspor Kulüp Başkanı Erhan Çiftçi ve Yönetim Kurulu Üyeleri gazetemize yaptıkları açıklamada yeni sezonda da Muğla Birinci Amatör Kümede fırtına gibi esecek bir takım oluşturduklarını söylediler.

Yeni sezonda hedefledikleri şampiyonluk ve Süper Amatör Ligine ulaşmak adına kendilerini başarıya taşıyacak genç ve tecrübeli futbolcuları kadrolarına taşıdıklarını vurgulayan Beçin Gençlikspor Kulübü Yöneticileri, antrenörleri Âlim Deligöz ve futbolcularına güvendiklerini belirttiler.

Alaaddin İlhan ve Ahmet Yesevi Keser isimli iki genç futbolcuyu kadrolarına alarak futbolcu transfer dosyasını kapattıklarını da söyleyen Kulüp Yöneticileri, yeni sezonda bomba gibi bir Beçin Gençlikspor’u herkese izleteceklerini vurguladılar.

 

Kutlama Yemeğinde buluşuyorlar

Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor Kulübü eski ve yeni futbolcuları ve taraftarlarıyla bu akşam Mylasa 48’de bir araya gelecekler.

2016 - 2017 sezonunda yakalanan başarıyı ve yeni sezonda Muğla Birinci Amatör Futbol Liginde mücadele etmenin mutluluğunu futbolcu ve taraftarlarıyla kutlayacak olan Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor’a, yeni sezonda Muğla Birinci Amatör Futbol Liginde başarılar diliyoruz ...                

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X