Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Çalışmalar yeniden başlatıldı

Önder Haber - Adem Kankaynar

Çalışmalar yeniden başlatıldı
Bu içerik 424 kez okundu.

2012 yılında tamamen bitirilerek hizmete sunulması planlanan, ancak çeşitli nedenlerle yarım kalan 33 kilometrelik Milas - Yatağan bölünmüş yolunun kalan 8 kilometrelik bölümünde çalışmalara yeniden başlandı.

 

Milas - Yatağan karayolunda 5 yıl aradan sonra bölünmüş yol çalışmalarına yeniden başlandı. Birçok ölümlü ve yaralanmalı kazaların meydana geldiği, toplam 33 kilometrelik bölünmüş yolun büyük bir bölümü tamamlanmış, 8 kilometrelik bir bölüm kalmıştı. Çeşitli nedenlerle yarım kalan bölümde çalışmalar yeniden başlatıldı.

VATANDAŞLARDA MEMNUNİYET YARATTI…

Dönemin Muğla Valisi, il genelinde yapımı devam eden bölünmüş yolların son durumlarını yerinde incelemiş, o dönem karayollarında görev yapan 26. Şube Şefi Atilla Okyay ve şantiye şefi Mustafa Tuna’dan bilgi almıştı. Milas – Yatağan bölünmüş yol çalışmaları başlatıldığı dönemde çalışmaların 2012 yılı sonuna kadar tamamen biteceği belirtilmiş, ancak yol yapım ihalesini alan firma sahibinin ölümü sonrasında çalışmalar durdurulmuştu.

Kalan bölüm için yeniden ihale açıldı ve ihaleyi alan firma tarafından yeniden başlatılan çalışmaların en kısa zamanda tamamlanacağı belirtildi ...

Yarım kalan yol çalışmalarının yeniden başlatılması ise memnuniyet yarattı ...

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X