Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Beçin, şampiyonluğunu kutladı

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

Beçin, şampiyonluğunu kutladı
Bu içerik 551 kez okundu.

Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor Kulübü, 28 Temmuz Cuma günü akşamı, Mylasa 48 Restoran’da 2016 - 2017 sezonunda yakaladıkları U19 Ligi şampiyonluğu ile İkinci Amatörden Birinci Amatör kümeye yükselme başarısını birlikte kutladılar.

Milas spor camiasının katılarak destek verdiği şampiyonluk gecesinin açılış konuşmasını Milas Belediyesi Gençlikspor Kulübü Başkanı Erhan Çiftçi yaptı.

Konuşmasında 2016 - 2017 sezonu spor etkinlikleri ile ilgili bilgiler veren Çiftçi, ligde iki önemli başarıya imza attıklarını söyledi.

U19 ligi şampiyonluğu ve sonrasında gelen Birinci Amatör Kümeye çıkma başarısı ile mutlu olduklarını vurgulayıp “Bu şampiyonlukların ve sevinçlerin yaşanmasında emeği geçen, başta antrenörümüz Âlim Deligöz olmak üzere kadromuzdaki tüm sporcularımıza teşekkür ediyorum. Kuruluşumuzdan bu yana kulübümüze destek olan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a, Belediye personelimize, eski kulüp Başkanımız ve eski Beçin Belediye Başkanı Mehmet Balcı’ya da kulübüm ve Yönetim Kurulu Üyelerimi adına sonsuz minnetlerimi sunuyorum” diyen Çiftçi, şampiyonluk gecesine katılarak destek olan tüm sporseverlere de teşekkür ederek sözlerini sonlandırdı.

Beçin Gençlikspor gecesine katılan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat da, Beçin Gençlikspor’un geçen sene çok önemli iki başarıya imza attığını vurgulayarak, sporun barış sevgi kardeşlik ve dostluk olduğunu söyleyip Beçin Gençlikspor’un başarısında pay sahibi olan herkesi kutladığını vurgulayarak yeni sezonda da başarılı işlere imza atacaklarına inandığını söyledi.

Gecede son konuşmayı, Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor Kulübünün eski başkanlarından Mehmet Balcı yaptı. Balcı, Beçinspor Kulübünün kuruluşu ile ilgili bilgileri geceye katılanlarla paylaştı ve o günlerden bugünlere gelen Beçinspor’un oldukça iyi ve olumlu yollar kat ettiğini söyleyerek başarıda emeği geçenleri kutladı.

 

Önce ‘Teşekkür

Hediyeleri’ verildi

Beçin Gençlikspor Kulübünün şampiyonluk gecesinin açılışında yapılan konuşmalar sonrasında, önce kulübün sportif çalışmalarına destek olan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a ve Kulüp eski Başkanı Mehmet Balcı’ya teşekkür hediyeleri verildi.

 

Milas Spor camiasını

buluşturan gece

Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor Kulübünün Şampiyonluk gecesine; Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve Belediye Meclis Üyeleri, CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan ve Yönetim Kurulu Üeleri, AKP Milas İlçe Başkanı Levent Akyer ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Milas Gençlikspor Kulübü yöneticilerinden Süleyman Karatoprak, Milasspor Kulübü Başkanı Hasan Özmen ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Milas Masterler Futbol Takımı Sporcuları ve Kurucu Üyesi, Antrenör Erkan İşli, Muğlaspor Yönetim Kurulu Üyesi İlgin Göktepe, Milaslı Fenerbahçeliler, Sevdamsın Milasspor Taraftarlar Derneği Başkanı Nihat Abbak, Milasspor Amigosu Şeker İbrahim Alır, eski futbolcular, Milas Oda Başkanları, antrenörler ve sporseverler katılarak Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor’a destek oldular.

Beçin Gençlikspor’un 2017 - 2018 spor sezonunda Birinci Amatör Futbol Liginde mücadele edecek sporcu kadrosunun da tanıtıldığı gecede, hediye çekilişleri de yapıldı ve geceye katılanlar canlı müzik eşliğinde gece boyunca eğlenerek geceyi sonlandırdılar ...

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X