Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Milas Yörük Obaları Derneği’nden Tüm Şehitlerimiz için lokma …

ÖNDER Haber / Serpil SEYFİOĞLU -

Milas Yörük Obaları Derneği’nden  Tüm Şehitlerimiz için lokma …
Bu içerik 388 kez okundu.

Milas Yörük Obaları Derneği, Hacıilyas Mahallesi Menteşe Caddesi üzerindeki dernek hizmet binası önünde, başta Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, tüm şehitlerimizin ruhu için lokma dağıttı.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Milas Yörük Obaları Derneği Başkanı Erkan Turgut, “Üzerinde yaşadığımız bu cennet vatan için gözünü kırpmadan canlarını feda eden aziz şehitlerimizi unutmamız mümkün değil. Dernek olarak, bu anlamda başta Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm aziz şehitlerimizin ruhu için böyle bir etkinlik düzenledik. Dernek binamız önünde gerçekleştirdiğimiz bu etkinliğe, Milas halkı da büyük ilgi gösterdi. Onlara da teşekkür ediyoruz.

İlerleyen süreçte bu konuda daha farklı adımlar da atmayı planlıyoruz. En azından Şehit ailelerine ve Gazilerimize ekonomik katkıda bulunmayı, belki Şehitlerimizin bize emanet ettiği çocuklarımıza eğitim bursu vb. konularda dernek olarak gereken duyarlılığı göstereceğiz. Bunu bir zorunluluk olarak değil, yapmamız/yerine getirmemiz gereken bir görev olduğu bilinciyle hareket ederek, elimizden geleni sunmaya çalışacağız” dedi.

Etkinliğe, Dernek Başkanı Erkan Turgut’un yanı sıra dernek Yönetim Kurulu Üyeleri de katıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X