Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Kaymakam Eren Arslan Bafa’yı ziyaret etti

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

Kaymakam Eren Arslan Bafa’yı ziyaret etti
Bu içerik 508 kez okundu.

Milas Kaymakamı Eren Arslan, ilçemiz mahallelerini ziyaretleri kapsamında geçtiğimiz hafta Cuma günü Bafa’daydı.

Kaymakam Arslan’ı mahalle girişinde Bafa Mahalle Muhtarı Ahmet Özkaya ve mahalle halkı karşıladı.

Mahalle halkının dilek ve sıkıntılarını dinleyip çözüme ulaşması yönünde kurum müdürleriyle beraber mahalleyi ziyaret eden Arslan’a ziyareti sırasında; Milas İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava, Milas İlçe Jandarma Komutan Vekili S. Bahadır İyilikçi, Milas İlçe Sağlık Müdürü Dr. M. Ergün Kırova, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nden Şube Müdürü Şaban Karakoç, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Eşref Arslan, 75.Yıl Milas Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Tarık Çubukçuoğlu, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdür Vekili Osman Ayvaz, Milas Halk Eğitim Merkezi Müdürü Tunahan Bayram, Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, Aydem Müdürü Atilla Uzunoğulları ve Telekom Müdürü Birol Acar eşlik etti.

Öncelikle mahallede bulunmaktan mutlu olduğunu dile getiren Kaymakam Arslan, “Her hafta Cuma günü planlı olarak yapmış olduğumuz mahalle ziyareti, halk buluşmasında bugün mahallenizde bulunmaktayız. Mahallenizin sıkıntılarını ve bu sıkıntıların çözüme ulaşması, ayrıca tek ağızdan aktarılması hususunda kurum müdürlerimizle beraber burada bulunmaktayız. Mahalleniz ile ilgili dile getirmek istediklerinizi dile getirebilirsiniz. Ben mahallenizle ilgili olarak dile getirdiğiniz sıkıntıların giderilmesi için takipte olacağım” dedi.

Daha sonra söz alan mahalle sakinleri, özellikle elektrik ve su şebekeleri hakkında yaşadıkları sorunları Kaymakam Arslan’a ilettiler. Kaymakam Arslan ise, gerekli kurumlara talimat vererek durumun takipçisi olacağını belirtti.

Mahalle ziyareti sonrasında, kısa bir süre önce evi yanan ve engelli oğluyla beraber yaşayan 85 yaşındaki Feride  Çelebi’yi ziyaret eden Arslan, evin yapımı için gerekli işlemlerin en kısa sürede başlatılacağını belirtti.

Daha sonra, eşini trafik kazasında kaybeden ve iki engelli kızı ile beraber yaşayan  Turcen Dönmez’i evinde ziyaret etti. Ziyaret sonrasında Bafa Jandarma Karakolu’nu da ziyaret eden Arslan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X