Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

‘Marmaris Turnuvası’na hazırlanıyor

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

‘Marmaris Turnuvası’na hazırlanıyor
Bu içerik 665 kez okundu.

Geçtiğimiz ay içinde kurulan Milas Belediyesi Masterlar Futbol Takımı antrenman ve hazırlık maçlarını hızlandırdı.

Milas’ın futbol antrenörlerinden ve Milasspor’un eski futbolcularından olan Erkan İşli’nin antrenörlüğünü ve kuruculuğunu üstlendiği Milas Masterlar Futbol Takımı Milas’ta çeşitli dönemlerde futbol oynamış eski futbolcuları bünyesinde topluyor.

Kuruluşundan bu yana yaptığı sportif etkinliklerle Milas futboluna ve spor dünyamıza hızlı bir giriş yapan Milas Belediyesi Masterler Futbol Takımı, antrenman çalışmalarının yanı sıra Bodrum, Aydın ve Didim Masterler Futbol Takımları ile hazırlık karşılaşmaları yaptı.

Son hazırlık karşılaşmasını geçtiğimiz Pazar günü Didim Masterlerı ile yapan ilçemiz Masterler Futbol Takımı 20 Ağustos’ta Marmaris’te 4 takımın katılacağı özel bir turnuva ile Ekim ayı içindeki Masterler Ligi öncesinde en ciddi hazırlık maçlarına çıkacak.

Marmaris, Bodrum ve Kıbrıs Masterler Takımları ile oynayacağı özel turnuva karşılaşmaları sonrasında Ekim ayı içinde Antalya’da son bir özel futbol turnuvasına katılacak olan ilçemiz Masterler Futbol Takımı antrenörü Erkan İşli, gazetemize yaptığı açıklamada; Milas Masterler Futbol Takımının kuruluşu ve sportif etkinlikleri ile ilgili bilgiler verip kuruluş aşamasında kendilerine destek olan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a teşekkür ederek, “Milas Masterler Futbol Takımı, önümüzdeki günlerde yaptığı sportif etkinlikler ve çalışmaları ile Milas sporuna damgasını vuracaktır. Yıllardır düşündüğümüz bir projeyi hayata geçirdik. Milas Belediyesi’nin Basketbol ve Voleybolda Veteran Takımları sportif etkinliklerini sürdürüyorlardı. Futbolda da istedik ki bir takımımız olsun ve bu nedenle Milas Belediyesi Masterler Futbol Takımını oluşturduk.

Eski futbolcularımız eskimediklerini göstermek adına bünyemize katılarak bize destek verdiler. Güzel bir oluşum içinde Milas’ı önümüzdeki aylarda hem özel turnuvalarda hem de Ekim ayı içinde başlayacak lig maçlarında başarıyla temsil edeceğiz. Milas Masterler Futbol Takımı bünyesinde yer alan tüm futbolcu arkadaşlarıma, kardeşlerime bizlerle birlikte oldukları için teşekkür ediyorum” dedi ve Milaslı sporsverlerden de destek beklediklerini sözlerine ekledi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X