Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Kıyıkışlacık’ta Yol ve Çocuk Oyun Parkı çalışmaları

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

Kıyıkışlacık’ta Yol ve Çocuk Oyun Parkı çalışmaları
Bu içerik 847 kez okundu.

Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri çalışmalarını yaz sezonunda da devam ettiriyor.

Belediye Basın Bürosu’ndan verilen bilgiye göre, Kırsal mahallelerde yürüttüğü sathi asfalt ve Roadmix kaplama çalışmalarının yanı sıra kilit parke döşeme işine hız veren Fen İşleri Müdürlüğü, çalışmalarını Kızılcayıkık mahallesinde sürdürüyor. Ekipler, tüm ara sokaklara kilit parke taşı döşeyerek, mahalle içi yolları iyileştiriyor.

Milas Belediyesi ayrıca, kırsal mahallelere yeni parklar kazandırmaya da devam ediyor.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Milas genelinde gerçekleştirilen çalışmaların yanı sıra, yeni parkların yapımı devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince son olarak Milas’ın turistik mahallelerinden olan Kıyıkışlacık Mahallesi Zeytinlikuyu mevkiine yapılan yeni park ile çocuklara yeni bir oyun alanı oluşturuldu.

Çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulunan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Kilit parke taşı döşenen mahalle içi yollarımızı daha güvenli ve modern hale getiriyoruz. Alt yapısını uygun hale getirdiğimiz yollarımızda da sathi asfalt kaplama çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Vatandaşlarımızdan ve mahalle muhtarlarımızdan gelen talep ve istekleri tek tek değerlendirip yollarımızın bakım, onarım ve yenileme çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Ayrıca park ve çocuk oyun alanı olmayan mahallelerimizde de çocuklarımızı unutmuyor ve onlara yeni oyun alanları kazandırıyoruz. Kış ayları öncesi tüm mahallelerimizde sorunları çözüme kavuşturmayı hedefliyoruz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X