Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Ören Plajı renklendi!

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

Ören Plajı renklendi!
Bu içerik 827 kez okundu.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm ve Spor Daire Başkanlığı tarafından bu yıl ilki Köyceğiz’de düzenlenen “Plajlarda Turizm ve Spor Etkinlikleri”nin ikincisi, Milas Belediyesi’nin desteğiyle 12 - 13 Ağustos tarihlerinde Ören’de yapıldı.

12 Ağustos Cumartesi günü başlayan ‘Plajda Turizm ve Spor Etkinliği’ 13 Ağustos Pazar günü sona erdi.

2 gün süren etkinlikte sporcular, Ören sahilinde tatil yapan yurttaşlara plaj voleybolu heyecanı yaşatırlarken, Ör Dost Derneği de deniz dibi temizliği ile etkinliğe destek verdi.

Çocuklara yönelik yüz boyama etkinliğinin yanı sıra halat çekme ve sandalye kapmaca gibi oyunlar da Ören Plajını renklendirdi.

12 Ağustos 2017 Cumartesi günü saat 11’de başlayan Ören Plajındaki Turizm ve Spor etkinliklerine katılan sporculara ve plaj voleybolunda sahaya çıkan tatilcilere katılım ve teşekkür belgelerini Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm ve Spor Daire Başkanı Ali İnan, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas Belediyesi Meclis Üyelerinden Murat Yazar ve Mehmet Yılmaz ile CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan verdiler.

Ören Mahalle Muhtarı Bekir Keser’in de katıldığı Turizm ve Spor etkinliklerinin açılışında; Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm ve Spor Daire Başkanı Ali İnan, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Meclis Üyeleri Murat Yazar, Mehmet Yılmaz, CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan ve Milas Belediyespor Antrenörü Emekli Beden Eğitimi Öğretmeni Eşref Mete yaptıkları konuşmalarda etkinliğin önemi üzerinde durarak etkinliğe destek verenlerle emeği geçenleri kutlayıp teşekkür ettiler.

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ve Milas Belediyesi’nin de katkı sağladığı Turizm ve Spor Etkinliğinin 2. günü olan 13 Ağustos Pazar günü etkinlik, daha büyük bir katılımla sürdü. Eğlenceli oyunlar, Plaj Voleybolu, yüz boyama, halat çekme, sandalye kapmaca gibi oyunlar etkinliğin daha fazla ilgi çekmesine neden oldu.

Milas ve Muğla’dan gelen voleybolcuların plaj voleybolundaki heyecanlı ve güzel maçları etkinliği izleyenlerin beğenisini kazanırken, tatil için Ören’e gelen bazı konukların da bu heyecana katılmaları, etkinliğin daha renkli geçmesine neden oldu.

Yamaç Paraşütü atlamaları Turizm ve Spor Etkinliğinin diğer bir renkli görüntüsü olarak 2 gün boyunca sürdü.

13 Ağustos Pazar günü etkinliğin ikinci ve son gününde yapılan sportif yarışmalar sonrasında tüm sporcuların, etkinlik içinde yer alan tatilcilerin ve etkinliğin gerçekleşmesinde emeği olan Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm ve Spor Daire Başkanlığının antrenörleri ve çalışanları ile Milas Belediyesi çalışanlarının da yer aldığı anı fotoğrafının çektirilmesi ile etkinlik sona erdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X