Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Başkanlar, yeni sezon için toplandılar

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

Başkanlar, yeni sezon için toplandılar
Bu içerik 752 kez okundu.

Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından düzenlenen 22. Başkanlar Kurulu toplantısı, 11 Ağustos 2017 Cuma günü Federasyonun Toplantı Salonunda yapıldı.

Toplantıya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili ve Spor Şube Müdürü Nihat Ekinciler, Büyükşehir Belediyesi Turizm ve Spor Dairesi Başkanı Ali İnan, TÜFAD Genel Merkez Genel Sekreteri ve Muğla Şubesi Başkanı Alaaddin Naganlu, İl Hakem Kurulu Başkanı Ceyhun Güngör, Saha Komiserleri Derneği Muğla Şubesi Başkanı Ümit Sefa Girgin, Federasyonun Yönetim, Denetim, Disiplin, Onur Kurulu üyeleri ile İlçe Temsilcileri ve çok sayıda spor kulübünün Başkan ve yöneticileri ile Basın ve Yayın Kuruluşu temsilcileri katıldı.

Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mehmet Top’un açılış konuşmasından sonra yapılan diğer konuşmaların ve Federasyonun bir yıl içinde yaptığı çalışmaların anlatılmasının ardından, yeni sezonda talimatlarda meydana gelen değişiklik ve yenilikler anlatılarak Lisans işlemleri hakkında kulüpler bilgilendirildi.

Süper Amatör Küme, 1. Amatör Küme ve Alt Yapı liglerinin Tertip Komitelerine Kulüplerce seçilmesi gereken üyelerin seçimi yapıldı. Buna göre;

Süper Amatör Küme Tertip Kuruluna; Turgay Yıldızhan (Dalaman Bld.spor), Burak Karabağlı (Turgutreisspor) ve İskender Sertkaya (Köyceğiz Bld.spor),

1. Amatör Küme Tertip Kuruluna; Erhan Çiftçi (Milas Bld.Genç.spor), İsmet Şahin (Özpisispor) ve Sami Şener (Bafa Bld.Zeytinspor),

Alt Yapı Ligleri Tertip Kuruluna ise; Adem Korkmaz (Muğlaspor), Zeynep Mengioğlu (Bodrum 1925 spor) ve Nail Kızıl (Saburhane Genç.spor) seçildiler.

 

Liglerin başlama

tarihleri de belli oldu

Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından Muğla’da geçtiğimiz hafta içinde düzenlenen Başkanlar toplantısında ayrıca futbol liglerinin başlama tarihleri de belli oldu.

Buna göre; Süper Amatör Ligin 21 - 22 Ekim 2017’de, 1. Amatör Kümenin 14 - 15 Ekim 2017’de, U - 16 ve U - 12 Liginin 07 - 08 Ekim 2017’de, U-14 Liginin de 01-02 Ekim 2017’de başlatılması planlandı.

Toplantı sonrasında, toplantıya katılanlara Muğla ASKF tarafından akşam yemeği verildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X