Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

MİTSO, İzmir Fuarı’nda Milas’ın ürünlerini tanıtacak

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

MİTSO, İzmir Fuarı’nda Milas’ın ürünlerini tanıtacak
Bu içerik 682 kez okundu.

Milas Ticaret ve Sanayi Odası (MİTSO) İzmir Enternasyonal Fuarı’na katılarak Milas’ı ve ürünlerini tanıtacak. Bu yıl 86. kez düzenlenecek İzmir Enternasyonal Fuarı’nda Muğla ili ‘Onur Konuğu’ olarak yer alırken, MİTSO da üyelerini fuara götürmek için otobüs kaldıracak.

Türkiye’nin ilk ve tek en kapsamlı Genel Ticari Fuarı olan İzmir Enternasyonal Fuarı 18 Ağustos’ta 86. kez açılacak.

27 Ağustos 2017 tarihine kadar açık kalacak fuara Muğla ili onur konuğu il olarak katılacak. MİTSO da fuarda açacağı stantta Milas’ın coğrafi işaretli zeytinyağını, balığını, zeytinini, zeytinyağı sabununu, halısını ve doğal güzelliklerini tanıtacak.

MİTSO, fuarın açılacağı 18 Ağustos Cuma günü saat 19’da, fuarın Basmane’deki 9 Eylül Kapısından ulaşılan 1 A holündeki standında bir tanıtım açılışı düzenleyecek.

Açılışta halkoyunları gösterileri yapılacak ve Milas kültürü çeşitli yönleriyle tanıtılacak. MİTSO’nun stant açılışına İzmir’de yaşamakta olan Milaslılarla, Milas’ta görev yapmış bürokratlar da davet dildi.

MİTSO, üyelerinin de fuara katılabilmesi için Milas’tan bir otobüs kaldıracak. Fuarın açılışının yapılacağı ilk gün olan 18 Ağustos Cuma günü fuara gitmek isteyen MİTSO üyeleri, saat 14’te Oda binasının önünden hareket edecek otobüsle 86. İzmir Enternasyonal Fuarı’na gidebilecekler. Fuara MİTSO otobüsüyle gitmek isteyen Oda üyelerinin, adlarını önceden kaydettirmeleri gerekiyor.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, 85 yıldır süren İzmir Enternasyonal Fuarı’nın Milaslıların yanında çok özel bir yeri olduğunu belirterek, “İzmir Enternasyonal Fuarı’nın Milaslılar için çok özel bir yeri vardır. Her Milaslının anılarında mutlaka fuarla ilgili güzel izler vardır. Bu yıl 86’ncı kez açılacak olan fuara biz de MİTSO olarak katılacağız ve Milas’ın ekonomik, tarihi ve turistik değerlerinin tanıtımını yapacağız. Milaslıları ve İzmir’de yaşamakta olan hemşerilerimizi 86. İzmir Enternasyonal Fuarı’na ve fuarda açacağımız standımıza davet ediyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X