Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Bodrum maçına hazırlanıyorlar

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

Bodrum maçına hazırlanıyorlar
Bu içerik 746 kez okundu.

Geçtiğimiz aylar içinde kurulan ve Türkiye Masterler Futbol Liginde mücadele edecek olan Milas Masterler Futbol Takımı, 20 Ağustos Pazar günü oynayacakları Bodrum Masterler maçı için hazırlıklarını Milas Ticaret Lisesi Halı Sahasında sürdürüyor.

Antrenörlüğünü Birol Erten ve Erkan İşli’nin yaptığı Milas Masterler Futbol Takımında Milasspor’da ve farklı futbol kulüplerinde futbol oynamış ve futbolu bırakmış sporcular yer alıyor.

Ekim ayı içinde başlayacak olan Türkiye Masterler Futbol Liginde ilçemizi temsil edecek olan Milas Masterler Futbol Takımı antrenörlerinden Erkan İşli, gazetemize yaptığı açıklamada, Masterler Takımı olarak önceliklerinin geçmişte futbol oynamış ve futbolu bırakmış sporculara yeniden spor yapma imkânı sağlamak ve onların heyecanlarını yeniden kazanmalarını sağlamak olduğunu söyledi.

İşli, Masterler Liginde Milas’ı temsil edeceklerini belirterek, “Bu sene yeni bir oluşum içindeyiz. Ligde başarılı bir futbol oynamak, takım sporcuları olarak birbirimizi tanımak ve birlikte spor yapmak ilk hedefimizdir” dedi ve lig maçlarına kadar takımın saha içi performanslarının daha iyi olacağını vurguladı.

Milas Masterler Futbol Takımında, Milasspor’ta yıllarca profesyonel olarak birlikte futbol oynamış olan Nedim Bardakçı, Kemal Aydeniz, Hasan Ali Arıkan, Ahmet Akbaş, Fuat Turhan, Kaleci Mustafa Orcan, Ali Akın Çilek gibi eskimeyen sporcuların yanı sıra yakın dönemlerde futbolu profesyonel olarak bırakmış olan genç sporcular da yer alıyorlar.

Bodrum, Didim, Aydın Masterler Futbol Takımları ile hazırlık karşılaşmaları yapan Milas Masterler Futbol Takımı 20 Ağustos Pazar günü Ören Futbol Sahasında Bodrum Masterler Futbol Takımı ile lig öncesi bir hazırlık karşılaşması daha yapacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X