Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Güreşçimiz 3’üncü oldu

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

Güreşçimiz 3’üncü oldu
Bu içerik 713 kez okundu.

Son yıllarda, yağlı güreşlerde katıldığı mücadelelerde elde ettiği başarılarla dikkat çekmeye başlayan Milaslı güreşçi Mehmet Karabaş, elde ettiği başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Milas’ta atasporu olan yağlı güreşin hak ettiği ilgiyi görmesi ve bu branştaki sporcu sayısını artırmak için son dönemlerde çalışan pehlivan Mehmet Karabaş, elde ettiği başarılarına bu kez Seydikemer’de yapılan güreşlerde elde ettiği dereceyle devam etti.

Seydikemer’de bu yıl 26. kez düzenlenen Geleneksel Seydikemer Yaylası güreşlerine Küçük Orta Küçük Boy branşında katılan Milaslı Mehmet Karabaş, 103 sporcu arasında yaptığı müsabakalarla 3. olma başarısını gösterdi. Yaptığı müsabakalarda finali kıl payı kaçıran Karabaş, hedefinin bundan sonraki güreşlerde başarılarını sürdürerek, Milas’ın adını duyurmak olduğunu ifade etti.

Güreşlere Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın adına katıldığını belirten Pehlivan Karabaş; “Seydikemer güreşlerine iyi bir şekilde hazırlanmıştım. Hedefim mutlaka kürsüye çıkmaktı. Bunu başardığım için mutluyum. Güreşler için her zaman bana destek olan Milas Belediye Başkanımız sayın Muhammet Tokat’a teşekkür ediyorum. Bizlere verilen destekler sayesinde bu günlere geldik. Bu yıl katıldığım güreşlerde elde ettiğim tecrübeleri çok önemsiyorum. Bu tecrübelerle, gelecek yıllarda daha başarılı sonuçlar elde edeceğime inanıyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X