Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

“30 Ağustos Yüksek İrtifa Zafer Tırmanışı”

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

“30 Ağustos Yüksek İrtifa Zafer Tırmanışı”
Bu içerik 642 kez okundu.

Milaslı Dağcılar, 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri çerçevesinde, Türkiye’nin en yüksek dağlarından 3 bin 917 metre yüksekliğindeki Erciyes’e tırmanarak, zirvenin en zorlu parkuru olan ‘Şeytan Boğazı’nı geçip zirveye ulaştılar ve zirve defterini imzaladılar.

Yüksek irtifa tırmanışına katılan Kulüp Üyeleri İsmail Besler, Halime Mazı, İ.Çağlayan Karazeybek, Oğuz Şen ve Milas Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Erdoğan, böyle bir etkinliğe katılmanın gurur ve sevincini yaşadıklarını dile getirdiler.

Kulüp Başkanı Nihat Erdoğan, “Milletçe sahip olduğumuz vatan sevgisi ve hürriyet aşkı, dün olduğu gibi bugün de Mehmetçiğimizin kahramanlık ve cesaretinde vücut bulmaktadır. Cumhuriyetimizin temellerinde yer alan bu yüksek ruh ve şuur her an, her saniye canlı kalacak, yolumuzu aydınlatmaya devam edecektir. 30 Ağustos Zafer Bayramını tüm Türkiye’de bizleri bölmek isteyen fitnelere karşı coşku ve heyecanla kutluyor bizlere bu zaferi armağan eden, başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını şükranla anıyoruz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X