Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Milaslı Fenerbahçeliler Havuzbaşı’nda bayramlaşacaklar

ÖNDER Spor Haber Hüseyin AÇAR -

Milaslı Fenerbahçeliler Havuzbaşı’nda bayramlaşacaklar
Bu içerik 1056 kez okundu.

Sarı Lacivert renklere gönül vermiş Milas Fenerbahçeliler Grubu, Kurban Bayramının Üçüncü günü olan 3 Eylül Pazar günü saat 10.30’da Havuzbaşı Restoran’da bayramlaşacaklar. İlçemizde adlarını yaptıkları olumlu ve güzel etkinliklerle duyurmaya devam eden Milas Fenerbahçelileri, Fenerbahçe Spor Kulübü Genel Kurul Üyesi Erdoğan Yalman’ın da katılacağı bir etkinlik olan bayramlaşmayı 3 Eylül Pazar günü Havuzbaşı’nda yapacaklar.

Milas Fenerbahçelileri Grubu temsilcisi Hasan Tuzla, gazetemize yaptığı açıklamada Milaslı Fenerbahçelilerin çeşitli sportif etkinlikler içersinde yer aldığını belirterek, “Her geçen gün Milas’ta grubumuza katılımlar çoğalmaktadır” dedi.

3 Eylül Pazar günü Milas Havuzbaşı’nda yapılacak olan bayramlaşmaya Milaslı tüm Fenerbahçelileri davet eden Tuzla, “Formalarınızı giyin ve bayramlaşma törenimizde aramızda olun” sözleriyle Fenerbahçe taraftarlarına davette bulundu.

Milas Fenerbahçelileri olarak dernekleşme yolunda olduklarını da vurgulayan Hasan Tuzla, Milaslı Fenerbahçeliler adına Türk milletinin ve İslam aleminin Kurban Bayramını kutladığını söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X