Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

JANDARMADAN FARKLI BAYRAM MESAİSİ…

ÖNDER Haber Adem KANKAYNAR

JANDARMADAN FARKLI BAYRAM MESAİSİ…
Bu içerik 834 kez okundu.

Milas İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler, Kurban Bayramı dolayısıyla vatandaşa, yol kontrol uygulama noktasında bir sürpriz yaptı…

Kısa bir süre İlçe Jandarma Komutanlığına atanan Binbaşı Hayrettin Fidan’ın talimatıyla, ilçemize bağlı Bafa Mahallesi yol kontrol uygulama noktasında görevli jandarma ekipleri, İzmir istikametinden ilçemize seyir halindeki tüm araçları durdurdu. Sürücüler ve araç içindeki yolcular, rutin bir yol kontrolü yapılacağını beklerken, Milas İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler, ellerindeki çikolata ve kolonya ile vatandaşlara ‘iyi bayramlar’ dileğini ilettiler.

Sürücüler ve yolcular kısa bir şaşkınlığın ardından jandarma görevlilerine teşekkür edip, iyi bayramlar karşılığını verirken, özellikle araç içindeki çocuklar bu sürprizden en fazla mutlu olan taraf oldu.

Uygulama noktasında karşılaşılan bir başka sürpriz ise, bir yolcu otobüsünde yaşandı. Durdurulan otobüsün içine giren jandarma ekipleri yolculara ‘iyi bayramlar’ diyerek kolonya ve çikolata ikram ederken, otobüsteki yolcular ise sanki ağızbirliği yapmış gibi hep bir ağızdan ‘En büyük asker bizim asker’ diye bir anda slogan atmaya başladılar.

Jandarmanın jestine sloganla karşılık veren yolcular, yol kontrol uygulama noktasında görevli askerleri uzun süre alkışladılar.

  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X