Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Başarıları devam ediyor …

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

Başarıları devam ediyor …
Bu içerik 386 kez okundu.

Milas’ta yağlı güreş alanında elde ettiği başarılarla adından söz ettirmeye başlayan Mehmet Karabaş, bu kez Denizli ilinde yapılan güreşlerde ikinci olma başarısını gösterdi.

Son olarak Seydikemer ilçesinde düzenlenen güreşlerde 3. olan ve Milas’ta yağlı güreşe dikkat çekmeyi başaran Milaslı Güreşçi Mehmet Karabaş, bu kez Denizli Beyağaç’ta belediye tarafından bu yıl 8’inci kez düzenlenen geleneksel yağlı güreşlerin ‘küçük orta boy’ kategorisinde final yaparak 2. oldu.

Her geçen gün başarılarını arttırarak sürdüren Karabaş, hedefleri doğrultusunda çalışmalarına devam ettiğini ve kendisine destek olan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a da teşekkür ettiğini belirterek, “Ben ve benim gibi pehlivanlar için güreşte desteklenmek çok önemli. Ancak bu şekilde ayakta kalabiliyoruz ve güreşlere gidebiliyoruz. Hedeflerim arasında, bu yıl ilerleyen günlerde sırasıyla yapılacak güreşlere katılarak tecrübe kazanmak istiyorum. Gelecek yıl ise hedeflerim daha büyük. Bir diğer amacım ise Milas’ta yağlı güreşlere dikkat çekerek bu alanda daha fazla sporcu yetişmesine katkı sağlamak istiyorum” dedi.

Genç Yağlı Güreş Pehlivanı Karabaş, 2 Eylül Cumartesi günü Manisa Kula Belediyesi, 3 Eylül Pazar günü Antalya Korkuteli ve 4 Eylül Pazartesi günü de Denizli Acıpayam Akalan Güreşlerine katıldıktan sonra, 8 - 9 - 10 Eylül tarihlerinde Antalya Elmalı, 16 Eylül’de Denizli Çameli, 17 Eylül’de Antalya Kemer Belediyesi ve 15 Ekim’de Ortaca Belediyesi Dalyan Güreşlerinde mücadele edecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X