Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

‘Cumhuriyet Kupası Voleybol Turnuvası’

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

‘Cumhuriyet Kupası Voleybol Turnuvası’
Bu içerik 757 kez okundu.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm ve Spor Daire Başkanlığı tarafından ilçemiz Milas’ta kurum ve kuruluşlar arasında düzenlenen ‘Cumhuriyet Kupası Voleybol Turnuvası’ 19 Eylül 2017 Salı günü Milas Atatürk Spor Salonunda ilk gün maçları ile başlayacak.

Cumhuriyet Kupası Voleybol Turnuvası Teknik Toplantısı ile turnuva mücadele fikstür çekimi bugün saat 15’te Milas Atatürk Spor Salonunda gerçekleştirilecek. Turnuvaya katılmak isteyen voleybol takımları takım listelerini en son  19 Eylül 2017 Salı günü saat 15’e dek Turnuva Komitesine verebilecekler.

Hafta içleri saat 18.30 - 20.00 arasında Milas Atatürk Spor Salonunda oynanacak olan turnuva maçlarında Muğla Bölgesi Voleybol Hakemleri düdük çalacaklar.

Haydi, ‘Milas Cumhuriyet Turnuvası’nda buluşalım

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Cumhuriyet Kupası Voleybol Turnuvasına katılımın ve ilginin büyük olacağı bekleniyor.

Turnuvaya davet

Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm ve Spor Daire Başkanı Ali İnan, Cumhuriyet Voleybol Turnuvası ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, yeni spor salonunda bu tür salon sporlarına yönelik etkinliklerin sezon boyunca devam edeceğini belirterek, Cumhuriyet Kupası Voleybol Turnuvası maçlarına Milaslı sporseverleri davet etti.

Cumhuriyetin Kuruluşunun 94. yıldönümü nedeniyle düzenlenen Cumhuriyet Kupası Voleybol Turnuvasına katılacak olan kurum ve kuruluşların voleybol takımlarına teşekkür eden İnan, başarılı ve güzel bir turnuvayı hep birlikte gerçekleştirme dileklerini belirtti ...

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X