Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Altınordu Futbol Okulu’ndan Fenerbahçe alt yapısına …

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

Altınordu Futbol Okulu’ndan Fenerbahçe alt yapısına …
Bu içerik 884 kez okundu.

İzmir’in köklü spor kulüplerinden biri olan Altınordu Spor Kulübü Türk Futboluna bir futbolcu daha armağan etti. Milas Altınordu Spor Kulübü Futbol Okulu öğrencilerinden 2009 doğumlu Alperen Akkoyun Fenerbahçe’nin alt yapısına alındı.

Beden Eğitimi Öğretmeni Ramazan Akkoyun’un oğlu olan Alperen Akkoyun, gazetemize yaptığı açıklamada “Babamı örnek alıyorum” dedi.

Alperen, futbol eğitimini Milas Altınordu Futbol Okulunda ve Milas Gençlikspor Kulübünde aldığını belirterek, Milas’ın yetiştirdiği başarılı futbolculardan Mehmet Kabak’ın kendisini beğenerek Fenerbahçe Spor Kulübü alt yapı seçmelerine yönlendirdiğini söyledi.

Teşekkürler

Alperen; Milas’ta futbol eğitimi sırasında kendisine destek olan ve üzerinde çok büyük emekleri olan Milas Gençlikspor Kulübü ve Altınordu Spor Kulübü antrenörleri Ali Akın Çilek ve Çağrı Arıkan’a, Milas Gençlikspor Kulübü Başkanı Ersin Köksal’a, Güray Fedakâr, Recep Çay, Muhammet Kurnaz, Savaş Yücedağ ve Mehmet Kabak hocalarına teşekkür ettiğini söyleyerek, “Bundan sonraki eğitim hayatıma Fenerbahçe Kulübünün anlaşmalı olduğu bir okulda devam edeceğim” dedi.

Milaslı yıldız futbolcu, açıklamasında daha sonra, Altınordu ve Osmanlıspor kulüplerinin de kendisi ile ilgilendiğini söyleyerek, “Kararımı Fenerbahçe gibi büyük bir kulüp yönünde verdim ve çok mutluyum” diyerek gelecekteki hedefinin hem eğitim hem de futbol hayatında çok çalışmak, başarılı olmak ve bir gün Fenerbahçe Kulübünün A Takımında yer almak olduğunu sözlerine ekledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X