Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

FRENİ PATLAYAN KAMYON, ELEKTRİK DİREĞİNİ YIKTI…

Adem KANKAYNAR -

FRENİ PATLAYAN KAMYON, ELEKTRİK DİREĞİNİ YIKTI…
Bu içerik 635 kez okundu.

Milas Sanayi Sitesi içerisinden Sodra Doğa Kent’e giden ana cadde üzerinde, freni patlayan kamyon, bir işyeri önündeki ADM’ye ait elektrik direğini yıktı. Meydana gelen kazada can kaybı yaşanmazken, yıkılan direk nedeniyle sanayinin büyük bir bölümünde enerji kesintisi yaşandı.

İlçemiz Sanayi Sitesi’nden Sodra Doğa Kent’e giden ana cadde üzerinde, seyir halindeki kamyonun freni patladığı ve geriye doğru hızla yokuş aşağı giden aracın, bir işyeri önündeki elektrik direğine çarparak durabildiği öne sürüldü.

Plakası ve araç sürücüsü belirlenemeyen kamyonun çarptı elektrik direği büyük hasar görürken, çarpmanın ardından sanayi sitesinin büyük bir bölümünde elektrik kesintisi meydana geldi.

Olay yerine gelen ADM görevlileri, direğin çevresinde güvenlik önlemleri alırken, kaza mahalline çağrılan vinç ile kamyon bulunduğu yerden çekilerek, hasar gören direk yeniden yerine dikildi.

 Görevlilerin çabaları sonucu yaşanan elektrik kesintisi ise kısa sürede giderildi.

Olay ile başlatılan soruşturma devam ediyor.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
simsek     0000-00-00 elektrik kesintisi hicte kisa surede giderilmedi saat 4 ten aksam 22 ye kadar elektrikler kesikti.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X