Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Sporcular, Cumhuriyet Kupası için sahaya çıktılar

ÖNDER Spor Haber /Hüseyin AÇAR -

Sporcular, Cumhuriyet Kupası için sahaya çıktılar
Bu içerik 491 kez okundu.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm Gençlik ve Spor Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen Kamu Kurumları ve Kuruluşlar arası Cumhuriyet Kupası Voleybol Turnuvası 19 Eylül Salı günü saat 19’da Milas Atatürk Spor Kompleksinde 13 takımın katılımıyla başladı.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm Gençlik ve Spor Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen Cumhuriyet Kupası Voleybol Turnuvası açılış töreni, Atatürk Spor Kompleksi personeli Buket Açar’ın sunumuyla başladı. Açılışa Milas Belediyesi Başkan Vekili Faik Karagöz, CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan, Milas Belediyesi Meclis Üyesi Murat Yazar, AKP Milas eski İlçe Başkanı Bülent Demir, Muğla Voleybol Gözlemcisi Cengiz Meriç, Turnuva Tertip Komitesi Üyesi Eşref Mete ve Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm Gençlik ve Spor Dairesi Başkanı Ali İnan da katılarak turnuvaya destek oldular.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşımızın okunmasının sonrasında Turnuva Tertip Komitesi Üyesi Eşref Mete, Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm Gençlik ve Spor Dairesi Başkanı Ali İnan, Milas Belediyesi Başkan Vekili Faik Karagöz Cumhuriyet Kupası Voleybol Turnuvası ile ilgili olarak duygu ve düşüncelerini paylaşıp, katılan takımlara başarılar dilediler.

Turnuvanın açılış törenine 13 takımın sporcuları, antrenörleri ve idarecileri ile birlikte çok sayıda voleybolsever de katıldı. Turnuvanın ilk karşılaşması olan Ziraat Bankası - Baro maçının başlama vuruşunu Belediye Başkan Vekili Faik Karagöz ve Yöneticiler birlikte yaptılar.

Voleybol turnuvasının ilk günkü karşılaşmalarında Muğla Bölgesi Hakemlerinden Filiz Kın, Safiye Dili ve Cengiz Meriç görev aldılar.

Turnuvada ilk sonuçlar

Ziraat Bankası: 0 - Baro: 3

Milli Eğitim B Takımı: 3 - Sınav Okulları: 0

Turnuva Programı

22 Eylül Cuma

Saat 19:00 / Milli Eğitim A Takımı - Kılıç Holding

Saat 20:30 / Devlet Hastanesi  - Hava Meydan Komutanlığı

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X