Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

“Milas’ta ekonomik anlamda cesur insanlara ihtiyaç var”

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

“Milas’ta ekonomik anlamda cesur insanlara ihtiyaç var”
Bu içerik 453 kez okundu.

Reşit Özer başkanlığındaki MİTSO Yönetim Kurulu; Halkbank’ın Milas Şubesi Müdürlüğü görevine yeni atanan Bahri Tuncay’ı ziyaret ederek kutladı ve yeni görevinde başarılar diledi.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit, Sayman Üye Koray Türkoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Ömer Eliş ve Soner Çamlıbelen; kısa bir süre önce Halkbank’ın Milas Şubesi Müdürlüğü’ne atanan Bahri Tuncay’ı ziyaret ederek kutladılar ve yeni görevinde başarılar dilediler. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, yeni şube müdürü Bahri Tuncay’a Milas ekonomisi hakkında açıklamalarda bulundu. Milas’ın önemli bir zeytincilik bölgesi olduğunu, Türkiye’nin levrek ve çipurada kültür balığı üretiminin yüzde 70’e yakının Milas’ta elde edildiğini anlatan Reşit Özer, Milas’ı bir kültür turizmi merkezi haline getirmek için de gayret gösterdiklerini anlattı.

Halkbank Milas Şube Müdürü Bahri Tuncay da MİTSO yöneticilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Bahri Tuncay, aslen Denizli’nin Acıpayam ilçesinden olduğunu, sonra Burdur’da yaşadığını belirterek, müdür olarak ilk görev yerinin ise Milas olduğunu söyledi. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’in, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nun ziyareti sırasında yaptığı konuşmayı dikkatle dinlediğini anlatan Bahri Tuncay, “Ben Milas’ı aslında memlekete yakın diye tercih etmiştim. Fakat, geldiğimde gördüm ki, Milas çok büyük bir yer. TOBB Başkanı geldiğinde sizin konuşmanızı da dikkatle dinledim. Konuşmanızdaki bütün rakamları kaydettim. Verdiğiniz rakamlara, açıkladığınız ekonomik verilere dikkat ettim; burada gerçekten çok büyük bir potansiyel var. Bu kadar büyük bir ekonomik potansiyelin olduğu yerde insanların cesur olması gerekir. Burada ekonomik anlamda cesur insanlara ihtiyaç var. Cesur insanların burada yapacağı çok iş var. Biz de yatırım yapacak böyle cesur girişimcilere destek olmak isteriz” dedi.

İnsanların kendi firmalarını geliştirmelerinin önemine de değinen Halkbank Milas Şube Müdürü Bahri Tuncay, “Eğer insanlar kendi firmalarını geliştirirlerse, ülke de kalkınır” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X