Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Mehmet Raci Usta göreve başladı

ÖNDER Haber / Adem KANKAYNAR -

Mehmet Raci Usta göreve başladı
Bu içerik 1515 kez okundu.

Milas Vergi Dairesi Müdürü Fırat Altan’ın ardından Vergi Dairesi Müdürü olarak atanan Mehmet Raci Usta görevine başladı.

Geride bıraktığımız Kurban Bayramı öncesinde tayini çıkan Milas Vergi Dairesi Müdürü Fırat Altan’ın ardından ilçemiz Vergi Dairesine Müdür olarak atanan Mehmet Raci Usta görevine başladı.

1970 doğumlu Usta, 18 yıl İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı’ndaki hizmetin ardından; 1 yıl Ağrı Defterdarlığı Gelir Müdürlüğü, 5 yıl Bursa Vergi Dairesi Müdürlüğü’nde çeşitli birimlerde ve 1,5 yıl Mudanya Vergi Dairesi Müdürlüğü görevini yapıp Milas Vergi Dairesi Müdürlüğü’ne atandı. Usta, geçen hafta içinde ilçemize gelerek, görevine başladı.

Evli ve iki çocuk babası olan Milas Vergi Dairesi yeni Müdürü Mehmet Raci Usta’ya, ‘hayırlı’ olmasını temenni ettiğimiz yeni görevinde başarılar diliyoruz.

“Milas’ı tanımaya çalışıyorum”

Görevine başlayan Mehmet Raci Usta, tayin olduğu günlerde Milas ile ilgili bir takım bilgiler edindiğini, geldikten sonra da her fırsatı değerlendirip kenti tanımaya çalıştığını belirterek; “Milas ile ilgili ilk izlenimlerim, oldukça güzel bir kent olduğu yönündedir. Umarım görev sürem içerisinde görevimizi en iyi şekilde yapar ve Milaslılara faydalı hizmetler sunarız” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X