Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

‘Milaslı Fenerbahçeliler’ hayatın içinde …

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

‘Milaslı Fenerbahçeliler’ hayatın içinde …
Bu içerik 406 kez okundu.

Milas Fenerbahçeliler Grubu, geçtiğimiz hafta içinde önce Zeytinköy’de çıkan büyük orman yangını ile evlerini kaybeden Zeytinköylü vatandaşlarımıza destek olmak için kendi aralarında topladıkları erzak ve diğer maddi yardımları Milas Fenerbahçelileri olarak Zeytinköye ulaştırdılar.

Milas Fenerbahçelileri Grup Sözcüsü Hasan Tuzla, gazetemize yaptığı açıklamada Milaslı Fenerbahçeliler olarak sadece sevdikleri ve gönül verdikleri renklere destek olmadıklarını bunun yanı sıra Milas gündeminde yer alarak her sosyal etkinliğin içinde olmaya önem verdiklerini söyledi.

Zeytinköy’de yaşanan orman yangınının herkes gibi kendilerini de çok üzdüğünü vurgulayan Tuzla, “Milaslı Fenerbahçeliler olarak onların yanında olduğumuzu gösterdik” dedi.

Okul Gezileri...

Milaslı Fenerbahçeliler, 2017 - 2018 eğitim öğretim yılının başlaması sebebiyle hem yeni okul dönemini kutlamak hem de bazı kırsal mahallelerdeki köy okullarının sportif etkinliklerde daha fazla yer alması için onlara spor malzemeleri yardımı yapmak için köy okullarını ziyaret ettiler.

Ortaköy ve Kıyıkışlacık ile 23 Nisan okullarına giden Milaslı Fenerbahçeliler yanlarında götürdükleri spor malzemelerini okul idarecilerine teslim ettiler.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkan Adaylarından Reşit Özer’den davet alan Milaslı Fenerbahçeliler, geçen haftanın son etkinliğini de MİTSO aday tanıtımı etkinliğine katılarak gerçekleştirdi.

MİTSO Başkanı Reşit Özer’e, kendilerini etkinliklerine davet ettikleri için teşekkür eden Milas Fenerbahçelileri Grup Temsilcisi Hasan Tuzla, tüm Fenerbahçeliler adına MİTSO Başkanı Reşit Özer’e ve yönetim ekibine teşekkür edip başarı dileklerini dile getirdiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X