Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Ören’de ‘Gençlik Kampı’ etkinliği düzenlendi

Adem KANKAYNAR -

Ören’de ‘Gençlik Kampı’ etkinliği düzenlendi
Bu içerik 1116 kez okundu.

Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanlığı, Ören’de 3 gün süren ve 30 kişinin katıldığı bir gençlik kampı etkinliği düzenledi.

Milas Ülkü Ocakları tarafından ilk kez düzenlenen etkinlikle ilgili bir açıklama yapan Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Hayrettin Gönül, etkinliğin sosyal proje çalışmaları kapsamında gerçekleştirildiğini belirterek, özetle şunları söyledi:

“Yeni eğitim - öğretim yılının başladığı şu günlerde gençleri yeni döneme moral ve motivasyon açısından hazırlamak, 3 günlük de olsa genç kardeşlerimizi yaşamın stresinden uzaklaştırmak, aralarındaki arkadaşlığı ve dostluğu pekiştirmek adına bu etkinliği düzenledik. Eğitim ve Kültür Vakfı olarak rutin görevimizin yanı sıra özellikle sosyal faaliyetlerle gençlerimizi bir arada tutmak; alkol-sigara-uyuşturucu vb. kötü alışkanlıklardan uzak kalmalarını sağlamak, içine kapanık bireyler yerine kendini geliştirmiş, toplumsal kurallara ve yasalara uyan, örf ve adetlerimizden kopmayan, ahlaklı ve sorumluluk duygusundan kopmamış bireyler olarak yetişmelerine katkıda bulunarak, farkındalık yaratmak istiyoruz. Bu tür etkinliğimize katılarak, bizleri yalnız bırakmayan tün dostlarımıza teşekkür ediyoruz.”

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X