Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Konuk ve Günay Ailelerinin mutlu günü

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

Konuk ve Günay Ailelerinin mutlu günü
Bu içerik 590 kez okundu.

Milas Konuk Savunma Sanatları Spor Kulübü Antrenörü Gökhan Konuk ile Sporcu Beslenme Ürünleri İşletmecisi Selin Günay evlenerek yaşamlarını birleştirdiler.

Konuk ve Günay Ailelerinin mutlu gününde sevenleri, akrabaları, yakınları ve spor camiası onları yalnız bırakmadı ve düğün töreninde birlikte olarak mutluluklarını paylaştı.

24 Eylül Pazar günü Karya Kır Düğün Bahçesinde gerçekleşen düğün töreninde Gökhan ve Selin çiftinin nikâhını Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat kıyarak genç çiftimize ömür boyu mutluluklar diledi.

Muay Tahai Sporunun Milas’taki temsilcilerinden biri olan ve bu spora hem sporcu hem de antrenör olarak hizmet eden Gökhan Konuk ve Sporcu Beslenme Ürünleri İşletmecisi Selin Günay’ın nikah töreninde şahitlikleri Milas Konuk Savunma Sanatları Spor Kulübü Başkanı Salim Tanış ve Muay Tahai Milli Takım Antrenörü Hasan Karlı yaptılar.

İlçemiz Milas’ın önemli sporcu ve antrenörlerinden biri olan Gökhan Konuk’a ve Selin Günay’a ÖNDER Gazetesi olarak sağlıklı ve mutlu bir birliktelik dileriz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X