Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

‘Emektar Basketbolcular’ lige hazırlanıyor

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

‘Emektar Basketbolcular’ lige hazırlanıyor
Bu içerik 991 kez okundu.

2017 - 2018 Sezonunda Muğla Veteranlar Basketbol Liginde ilçemizi temsil edecek olan Milas Belediyespor Veteranlar (Emektarlar) Basketbol Takımı, Kasım ayı içinde başlayacak olan lig karşılaşmalarına, Antrenörleri Mümtaz Uğuralp nezaretinde Milas Atatürk Spor Kompleksi’nde her hafta yaptıkları antrenmanlarla hazırlanıyorlar.

Geçen hafta içinde Bodrum Halk Eğitim Spor Kulübü Veteranlar Basketbol (BODHESK) Takımı ile bir hazırlık maçı oynayan ilçemiz temsilcisi Milas Belediyespor Veteranlar Basketbol Takımı Antrenörü Mümtaz Uğuralp, lig karşılaşmaları ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, geçen sene olduğu gibi bu sene de hedeflerinin iyi oyun ve Milas’ı en iyi şekilde temsil etmek olduğunu vurgulayarak, lig maçlarına kadar yapılacak olan hazırlık karşılaşmaları ile takım olarak güçleneceklerini ve lige hazır olacaklarını söyledi.

Bodrum takımının iyi oyunculardan oluştuğunu vurgulayan antrenör Mümtaz Uğuralp, Bodrum Basketbol Takımı sporcularını Milas’ta ağırlamaktan dolayı mutlu olduklarını söyledi.

Maçın sonucu önemli değil, ‘önce dostluk’ …

Milas Belediyespor Veteran Basketbol Takımı, hafta içinde Bodrum Halk Eğitim Veteran Basketbol Takımı ile bir hazırlık maçı yaptı.

Oldukça keyifli ve dostluk havası içinde geçen karşılaşma sonrasında Bodrum Basketbol Takımı antrenörü Cem Köprülüler maçın sonucunun önemli olmadığını belirterek, “Bizim için önce dostluk gelir” dedi.

Ekim ayı içinde Antalya Kemer Uluslararası Veteranlar Basketbol Turnuvasına hazırlandıklarını söyleyen Antrenör - Oyuncu Cem Köprülüler, “Milas Veteranlar Basketbol Takımı ile liglerde rakip olsak da her zaman dostuz” diyerek, lig mücadelesinde Milas’a başarı dileklerini belirtti.

Milas Bodrum Dostluğu …

Maçın Hakemi: Fatih Yalçın

Milas Belediyespor: Ahmet Ege Oğul Türk, Mustafa Çotra, Mehmet Kara, Ulaş Ekin, Hüseyin Eşkin, Mustafa Bencikli, Oğuzhan Demirbaş, Mehmet Ali Velioğlu, Halil İbrahim Barutçu, Fatih Yalçın

Antrenör: Mümtaz Uğuralp

Bodrum Halk Eğitim Spor Kulübü: Cem Köprülüler, Cem Beğenal, Taylan Tezcan, Şakir Denizoğlu, Murat Seyhan, Mutlu Karademir, Halil Kaygısız, Sarp Uzaybirin, Onur Canver

Antrenör: Cem Köprülüler

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X