Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

“Bizler her zaman yanınızda olacağız”

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

“Bizler her zaman yanınızda olacağız”
Bu içerik 624 kez okundu.

Kızılcayıkık mahallesinde, nedeni henüz belirlenemeyen yangınla ahırı ve bazı hayvanları zarar gören süt üreticisi İbrahim Akar’ı ziyaret eden Milas Süt Birliği Başkanı Ali İhsan Gezgin, Başkan Yardımcısı Nurettin Pinar ve Birlik Genel Müdürü Soner Güney, geçmiş olsun dileklerini ilettiler …

Milas Süt Birliği Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, ziyaret sırasında, yaşanan üzücü olay hakkında Başkan Gezgin, Pinar ve Güney’e bilgi veren Akar, “İnekler için yeni saman alınmıştı. Yangın bu bölgede başlamış. Kısa sürede her yeri sardı. Komşularımızın da desteğiyle inekler ahırdan çıkarılmaya çalışıldı. Fakat bir ineğimiz telef oldu. Bazılarının ise vücudunun büyük bölümlerinde yanıklar meydana geldi. Hayvanları kurtarmaya çalışan komşumuzun çocuğu ve eşim de yaralandı. Allah daha beterinden korusun” dedi.

Akar, Başkan Gezgin’e ve Birlik yöneticilerine de ziyaretinden ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Mutluluğumuzu da hüznümüzü de paylaşıyoruz...

Akar’a geçmiş olsun dileklerini ileten Milas Süt Birliği Başkanı Ali İhsan Gezgin, Milas Süt Birliği’nin üyeleriyle birlikte büyük bir aile olduğunu belirterek, “Milas Süt Birliği, yaklaşık 3 bin üyesiyle birlikte çok büyük bir aile. Ailemiz içerisinde mutluluklarımızı da hüzünlerimizi de paylaşıyoruz. İyi günümüzde kötü günümüzde hep birlikteyiz. Maddi ve manevi zarar veren yangının getirmiş olduğu üzüntüyü paylaşıyor, kısa süre içerisinde atlatmanızı temenni ediyoruz. Bu anlamda bizler de elimizden geldiği kadarıyla sizlere destekte bulunmaya çalıştık, çalışıyoruz. Allah sizleri ve çocuğunuz gibi gördüğünüz hayvanlarınızı daha büyük afetlerden korusun. Her ne olursa olsun yalnız değilsiniz, bizler her zaman yanınızda olacağız” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X