Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

‘Bodrum Yüzme Maratonu’nda Milas’ı temsil edecekler

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR

‘Bodrum Yüzme Maratonu’nda Milas’ı temsil edecekler
Bu içerik 1028 kez okundu.

8 Ekim Pazar günü Bodrum’da yapılacak olan Uluslararası Aguamaster Açık Su Yüzme Maratonu’nda ilçemiz Milas’ın 2 sporcusu yarışacak.

İlçemizin yüzme ve triatlon Antrenörlerinden Haki Güngör, ilçemiz adına Pazar günü büyükler kategorisinde yarışacak isimlerden biri olurken, aynı gün ilçemizin küçük sporcularından olan 11 yaşındaki Selin Gökmen de yarışacak.

Pazar günü yapılacak olan yarışlarla ilgili olarak gazetemize bir açıklama yapan Antrenör - Sporcu Haki Güngör, “Yüzme sporunda ilçemiz Milas’ı katıldığımız yarışmalarda başarıyla temsil etmeye çalışıyoruz” dedi.

8 Ekim Pazar günü Bodrum’da yapılacak olan Uluslararası Yüzme Maratonunda birçok başarılı yüzme sporcusunun yarışacağını belirten Haki Güngör, “Milas adına yarışacak yüzme sporcusu 2006 doğumlu Selin Gökmen geleceğin son derece başarılı sporcusu olacaktır” dedi.

Selin Gökmen’in kendi yaş grubundaki diğer sporcularla birlikte 1.5 km’lik maratonda yarışacağını söyleyen Haki Güngör sporcusuna başarılar diledi.

Bodrum yarışlarında ilçemizi temsil edecek Haki Göngör’e ve küçük sporcumuz Selin Gökmen’e ÖNDER Gazetesi olarak başarılar diliyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Nevin Dönmez     0000-00-00 Yarışmacılarımıza başarılar dilerim.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X