Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Son Başvuru: 23 Ekim Pazartesi

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR

Son Başvuru: 23 Ekim Pazartesi
Bu içerik 745 kez okundu.

Milas Gençlikspor Kulübü tarafından geleneksel olarak düzenlenen Milas Kurum ve Kuruluşları arasındaki Halı Saha Futbol Turnuvasının başlama tarihi belli oldu. Futbol Turnuvasına katılacak kurum takımlarının, başvuru formlarını ve takım listelerini 23 Ekim Pazartesi günü mesai bitimine kadar Milas Gençlikspor Kulübü Yöneticisi Mali Müşavir Aygün Kaya’ya ulaştırabilecekleri bildirildi.

‘Formanı yaptır, Sahaya çık!’

Milas Gençlikspor Kulübü’nün beklenen futbol turnuvasında geri sayım başladı. 25 Ekim Çarşamba günü mesai saati bitiminde saat 18’de Milas Kapalı Spor Salonu yanındaki kulüp binasında yapılacak olan kura çekimi ile turnuva başlayacak. 27 Ekim Cuma günü ilk iki karşılaşma Milas Belediyesi Spor Kompleksi Halı Sahasında oynanacak.

Milas Gençlikspor Kulübünden Halı Saha Futbol Turnuvası ile ilgili olarak yapılan açıklamada, “ilçemizdeki kurum ve kuruluşlar arasında dostluğu, dayanışmayı sağlamak ve spor yapma zevkini kazandırmak hedefi ile başlattığımız futbol turnuvasında karşılaşmaları izlemeye tüm futbolseverleri davet ediyoruz” denilerek, bu seneki turnuvada 18 yaş üzerindeki her kurum ve kuruluş çalışanının turnuvada oynayabileceği belirtildi. Lisanslı futbolcu kurum çalışanlarının da forma giyebileceği turnuvada karşılaşmalar, hafta sonları Cumartesi ve Pazar günleri 16.00- 20.00 saatleri arasında yapılacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X