Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

‘Beçin Kalesinin ışıklandırılması’ için destek istendi

ÖNDER Haber / Adem KANKAYNAR -

‘Beçin Kalesinin ışıklandırılması’ için destek istendi
Bu içerik 1022 kez okundu.

Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, bir süre önce Şekerbank Milas Şube Müdürlüğüne atanan Pınar Top Mavili’yi ziyaret ederek kutladı ve yeni görevinde başarılar diledi. Ziyaret sırasında Beçin Kalesi’nin geceleri ışıklandırılmasını istediklerini belirten MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Şekerbank’tan ışıklandırma için destek istedi.

MİTSO Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Sayman Üye Koray Türkoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Soner Çamlıbelen ve Ömer Eliş, bir süre önce Şekerbank Milas Şube Müdürlüğüne atanan Pınar Top Mavili’yi ziyaret ederek kutladılar. Ziyaret sırasında Milas’ta 25 / 26 Kasım tarihlerinde 4. Zeytin Hasat Şenliği yapılacağını dile getiren MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Mavili’yi banka olarak şenliğe katılmaya davet etti.

Konuşmasında, Milas’ın tarihi ve kültürel değerlerini tanıtmak için çaba gösterdiklerini belirten Özer, Beçin Kalesi ve kent kalıntılarının UNESCO’nun dünya mirası geçici listesine alındığını söyledi.

Beçin Kalesi’nin aydınlatılmasını istediklerini ve bu dileklerini Muğla Valiliğine de ilettiklerini anlatan Reşit Özer, Şekerbank’tan, aydınlatma konusunda katkıda bulunup bulunamayacaklarını sordu. Öneriyi ilginç bulan Şekerbank Milas Şube Müdürü Pınar Top Mavili, konuyu bankanın üst yönetimine ileteceğini söyledi.

Milas’a kısa bir süre önce geldiğini ve şehri tanımaya başladığını belirten Mavili, “Milas çok hareketli bir yer. Hem Milas çok hareketli ve aktif, hem MİTSO çok hareketli ve aktif. TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu geldiğinde sizin yaptığınız sunumu izledim. Yaptıklarınızı ve yapmak istediklerinizi dikkatle dinledim ve çok ilginç buldum. Çok doğru çalışmalarınız var. Sizi kutlarım. Biz de banka olarak üyelerinize kredi desteği vermeye hazırız” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X