Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

MİTSO yöneticilerinden Binbaşı Hayrettin Fidan’a ziyaret

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

MİTSO yöneticilerinden Binbaşı Hayrettin Fidan’a ziyaret
Bu içerik 834 kez okundu.

Milas Ticaret ve Sanayi Odası yöneticileri, kısa bir süre önce Milas İlçe Jandarma Komutanlığına atanan Binbaşı Hayrettin Fidan’ı ziyaret ederek kutlayıp yeni görevinde başarılar dilediler.

MİTSO Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Koray Türkoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Soner Çamlıbelen ve Ömer Eliş; kısa bir süre önce Milas Jandarma Komutanlığına atanan Binbaşı Hayrettin Fidan’ı ziyaret ettiler.

MİTSO Yöneticileri Binbaşı Hayrettin Fidan’a Milas’ı anlatıp görevinde başarılar dilediler ve her zaman kendilerine destek olacaklarını söylediler.

MİTSO Yöneticilerinin ziyaretinden çok memnun olduğunu belirten Binbaşı Hayrettin Fidan, “Milas’a Siirt’in Baykan ilçesinden geldim. Oranın nüfusu 5 bin idi, burada sokakta 5 bin kişi var. 118 mahallemiz var. Milas çok geniş bir alan. Fakat görevimizi en iyi şekilde yerine getirmek için çalışacağız” dedi.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de Binbaşı Fidan’a Milas’ın ekonomisi hakkında çeşitli bilgiler verdi ve “Gelecek yıl Milas OSB’de yeni fabrikalar kurulmaya başlar. 1500 - 2 bin kişi iş bulur. Böylece Milas’ın ve bölgenin işsizlik sorunu da kalmaz. İnsanların işi olunca ortam da daha huzurlu olur, daha güvenli olur. Biz de MİTSO olarak sizlere her konuda elimizden gelen desteği vermeğe hazırız” diyerek Binbaşı Hayrettin Fidan’a başarılar diledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X