Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

‘Spor Saati’ başladı

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

‘Spor Saati’ başladı
Bu içerik 414 kez okundu.

Radyo Gözlem’in sevilen ve ilgiyle dinlenen spor programı ‘Spor Saati’, 2017 - 2018 spor sezonunun ilk canlı yayınında, önceki gün sporseverlerle buluştu.

Milaslı Fenerbahçeliler Spor Saati’nde

‘Spor Saati’, Milas’ın sporda da sesi olan Radyo Gözlem’in yeni yayın dönemindeki ilk spor programıyla sezona merhaba dedi.

Gazetemiz Spor Muhabiri Hüseyin Açar’ın hazırlayıp sunduğu ‘Spor Saati’nin ilk canlı yayın konukları ise Milaslı Fenerbahçeliler oldu.

Son derece keyifli ve güzel geçen ilk programa; Milaslı Fenerbahçeliler Grubunun kurucularından Hasan Tuzla, Mustafa Özgülergil ve Levent Durmaz katıldılar.

“Fenerbahçeli olmanın bir ayrıcalık olduğu”nu vurgulayan Milaslı Fenerbahçeliler, Milas’ta her geçen gün grubun üyelerinin çoğaldığını söyleyerek, amaçlarının sadece birlikte müsabaka izlemek olmadığını, Milas gündemindeki sosyal projeler içinde de yer almak olduğunu belirttiler.

Radyo Gözlem’e ve Spor Saati Programı Sunucusu Hüseyin Açar’a kendilerine ilk canlı yayında yer verdikleri için teşekkür eden Milaslı Fenerbahçeliler grubu üyeleri, yeni spor sezonunda Milas adına yarışan tüm spor kulüplerine başarı dileklerinde bulundular.

En Yeni Spor Haberleri Spor Saati’nde

11 Ekim Çarşamba günü Radyo Gözlem’de yeni sezonun ilk yayınına başlayan Spor Saati’nde yine her programda olduğu gibi Milas’ı ilgilendiren spor haberleri ile geçtiğimiz haftalar içersinde başlayan Muğla Amatör Küme Ligleri futbol, basketbol, voleybol müsabakalarının sonuçları ve hafta sonları oynanacak karşılaşmaların duyurusu da sporseverlerle paylaşıldı.

Sporun ve sporcunun sesi olan “Spor Saati “her hafta Çarşamba günü Saat 13.00 - 15.00 arası Hüseyin Açar’ın sunumuyla Radyo Gözlem’de Milaslı Sporseverlerle buluşmasını sürdürecek.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X