Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

MHP ve Ülkü Ocağı’ndan ortak aşure etkinliği

Adem KANKAYNAR -

MHP ve Ülkü Ocağı’ndan ortak aşure etkinliği
Bu içerik 1014 kez okundu.

MHP Milas İlçe Teşkilatı ve Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı, ilçemiz Kapalı Pazaryeri’nde ortak bir çalışma ile aşure dağıttı.

MHP Milas İlçe Başkanı Sinan Yılmaz, parti yönetim kurulu üyeleri, MHP Milas Belediye Meclis Üyeleri Mevlüt Kiriş ve İlhan Şimşek, Milas Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Celal Devrim, AKP Milas İlçe Başkanı Levent Akyer ve bazı yönetim kurulu üyeleri, Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Hayrettin Gönül ve ocak görevlilerinin katılımıyla başlayan etkinlik, okunan Kuran-ı Kerim tilaveti ile başladı.

Yapılan duanın ardından hazırlanan aşure dağıtılırken, ortak etkinlikle ilgili olarak MHP Milas İlçe Başkanı Sinan Yılmaz ve Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Hayrettin Gönül ortak bir açıklama yaptı.

Yapılan açıklamada, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Silah Arkadaşları olmak üzere tüm Şehit ve Gazilerimizin ruhu için aşure dağıtıldığını belirterek, etkinliğe gösterilen ilgi için Milaslılara teşekkür ettiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X