Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Başkan Gürün’e teşekkür ziyareti

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

Başkan Gürün’e teşekkür ziyareti
Bu içerik 381 kez okundu.

Milas Kalınağıl Mahalle Muhtarı Mücahit Karaca ve Çamlıbelen Mahalle Muhtarı Ramazan Özsivri, yapılan hizmetlerden dolayı teşekkürlerini iletmek için Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’ü ziyaret ettiler.

Ziyaret sırasında konuşan Kalınağıl Muhtarı Mücahit Karaca, “Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarından çok memnunuz. Bizim de çocukluğumuzun hayallerinden biri olan çok amaçlı spor sahası mahallemizdeki çocuklar için en büyük sevinç oldu. Yapılan sahadan üç mahallemiz yararlanıyor. Bugüne kadar birçok hizmet aldık, bundan dolayı memnunuz. Bunun yanı sıra, gerek MUSKİ ekipleri olsun, gerekse diğer ekipler olsun bir arıza veya sıkıntıda anında müdahale ediyorlar. Yapılan hizmetler için sizlere teşekkür ediyoruz” dedi.

Muhtarlar Masası birimi ile taleplerini hızlı bir şekilde gerekli birimlere iletebildiklerini belirten Çamlıbelen Muhtarı Ramazan Özsivri ise, “Büyükşehir Belediyesi Muhtarlar Masası birimi, gerek istekler gerekse mahallede yapılacak olan hizmetlerle ilgili takibi yapmamıza yardımcı oluyorlar. Böyle bir birimi kurarak bizlere gösterdiğiniz ilgi ve destek için teşekkür ediyoruz” dedi.

“Muhtarlarımızın memnuniyeti bizim için çok değerli”

Muhtarlarımızın memnuniyeti bizim için değerli diyen Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün de, “Sizler mahallelerinizde vatandaşlarımızın oyları ile seçilen yerel yönetimler olarak bizlerin temsilcilerimizsiniz. Bizler de sizin istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda aciliyet ve önem sırasına göre 566 mahallemize en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Yasayla muhtarlarımızın birçok görevi elinden alınsa da bizler mahallelerimize hizmet götürürken sizinle birlikte hareket ediyoruz. Hizmetlerden duyduğunuz memnuniyet ve bir teşekkürünüz, bizleri çok mutlu ediyor. Sizlere ziyaretiniz için teşekkür ediyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X