Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Utandıran görüntüler!

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

Utandıran görüntüler!
Bu içerik 1282 kez okundu.

İlçemizde, Amatör Spor Haftası nedeniyle Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü Kapalı Spor Salonunda geçen hafta içinde, 12 Ekim Perşembe günü liseli gençler Futsal müsabakalarında, tribünlere gelen taraftarların tribünlerde bıraktıkları utandıran görüntüler günümüz gençliğine yakışmadı.

Yedikleri içtikleri her şeyi orası çöplükmüş gibi spor salonunun tribünlerinde bırakanların yarattığı bu görüntüler gerçek sporseverleri üzdü.

Spor yapılan bir salonda bu tür görüntülerin olması sağlıklı spor yapabilme adına sporcularımızı da sıkıntıya düşürüyor ...

Spor Salonu mu, yoksa Çöplük Alanı mı?

Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü Spor Salonu Personeli Milas Gençliğinin müsabakalar sırasında tribünde bıraktıkları bu olumsuz görüntülerle ilgili olarak gençleri uyardıklarını, ancak söz dinletemediklerini belirterek, oluşturulan çevre kirliliğinden rahatsızlık duyduklarını vurguladılar.

Spor Salonunu çöplük alanı gibi kullananları kınadıklarını dile getiren görevliler, “bu salon hepimizin salonu, gerekli hassasiyeti gösterip salonumuzu temiz tutalım” mesajını verdiler.

Bu görüntüler hiç yakışmadı

Milas Kapalı Spor Salonunun taraftarlar tarafından temiz tutulmaması ve kirletilmesi ile ilgili olarak özellikle genç kardeşlerimizi duyarlı ve bilinçli olmaya davet ediyoruz.

Bu çirkin görüntüler Milas’a ve Milaslıya hiç yakışmıyor çünkü …

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X