Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne özel ihbar hattı: 0 538 446 09 49

ÖNDER Haber / Adem KANKAYNAR -

Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne özel ihbar hattı: 0 538 446 09 49
Bu içerik 849 kez okundu.

Milas İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava, vatandaşlarımızın 112 veya 155 ihbar hatlarına olası bir olumsuz durumu ihbar edebileceklerini, ‘BİMER’ ya da ‘CİMER’ tarzında açılan yeni ihbar hatlarına da ihbarların yapabileceğini anımsatarak, yapılan ihbarların mesai saatleri içinde değerlendirileceğini ve en kısa zamanda vatandaşlara geri dönüş sağlanacağını belirtti.

Milas İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava, ilçemizdeki basın mensuplarıyla gerçekleştirdiği toplantıda, meydana gelebilecek herhangi bir olaya daha kısa sürede müdahale edebilmek için, sabah saat 08.00 ile akşam 17.00 arasında doğrudan kendisinin veya İlçe Emniyet Müdür Yardımcıların, mesai saatleri sonrasında ise Nöbetçi Emniyet Amiri tarafından kullanılacak olan yeni bir ihbar hattının açıldığını söyledi.

İlçe Emniyet Müdürü Ava; “Vatandaşımız, açılan bu yeni hattı ‘BİMER’ veya ‘CİMER’ gibi düşünebilir. Bu hatta tıpkı 155 veya 112 hattına yapılacak ihbarlar olduğu gibi kentimiz ve özellikle de halkın huzurunu bozan/bozacak olan konuları da ihbar edebilir. Amaç, meydana gelen veya gelebilecek, ilçemizin ve vatandaşımızın huzur ve güvenliğini bozan olası bir duruma kısa zamanda müdahale etmektir.

Milas İlçe Emniyet Müdürlüğümüz tarafından açılan yeni ihbar hattının numarası, 0 538 446 09 49 olup, vatandaşımız doğrudan bu numarayı arayabilir, SMS veya whatsapp aracılığı ile ihbarda bulunabilir” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X