Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Milaslı Fenerlilerden asker uğurlaması

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

Milaslı Fenerlilerden asker uğurlaması
Bu içerik 474 kez okundu.

Milas Fenerbahçeliler Grubu, askerlik görevlerini yerine getirecek 3 renktaşı için geçtiğimiz Çarşamba günü Havuzbaşı Restoran’da bir eğlence düzenledi. Milas Fenerbahçeliler Grubu Temsilcisi Hasan Tuzla’nın koordinatörlüğünde düzenlenen Asker Uğurlama gecesine Fenerbahçe Divan Kurulu Üyesi Erdoğan Yalman, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Yeni Milasspor Kulüp Başkanı Hasan Özmen, Basın mensupları ve Milaslı Fenerbahçeliler katıldılar.

Milaslı Fenerbahçeliler Grubu renktaşlarından Şenol Ülker, Mehmet Taşpınar ve Samet Kaya için düzenlenen Asker Uğurlama gecesinde, gecenin açılış konuşmasını Milaslı Fenerbahçeliler Grubu Temsilcisi Hasan Tuzla yaptı ve geceye katılan tüm konuklara hoş geldiniz dedi.

Milaslı Fenerbahçeliler Grubunun her geçen gün büyüdüğünü ve çok kocaman bir aile olduğunu vurgulayan Hasan Tuzla, “Askere gidecek kardeşlerimize hayırlı teskereler diliyorum” dedi.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve Fenerbahçe Divan Üyesi Erdoğan Yalman da yaptıkları konuşmalarda Milaslı Fenerbahçelilerin yaptıkları çalışmaları, sportif etkinlikleri yakından takip ettiklerini söyleyerek güzel işlere imza atan Milaslı Fenerbahçelileri kutladıklarını belirttiler.

Askere gidecek 3 gencimize, vatan vazifesinde başarılar dilediklerini vurgulayan konuşmacılar, askerlik görevini yerine getireceklere de hayırlı teskereler dilediler.

Gecenin ilerleyen dakikalarına kadar birlikte eğlenen Milaslı Fenerbahçeliler gecenin anısını bir fotoğrafta ölümsüzleştirdiler.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X