Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

“Seçimi değil, geleceği düşünüyoruz”

Adem KANKAYNAR -

“Seçimi değil, geleceği düşünüyoruz”
Bu içerik 1375 kez okundu.

7 branşta toplam 575 sporcusuyla ilçemizin en faal spor kulüplerinden biri olan Milas Gençlikspor Kulübü, her yıl olduğu gibi bu sezon öncesinde de sporcular-yönetim-teknik heyet ve sporcu aileleri arasındaki birlik ve beraberliği güçlendirmek amacıyla geleneksel kaynaşma yemeği düzenledi.

Etkinlikte konuşan Kulüp Başkanı Ersin Köksal, zor şartlar altında yürüttükleri sportif faaliyetlere toplumdan daha fazla destek beklediklerini belirtti.

2017 - 2018 sezonu öncesinde, MYLASA 48’de gerçekleşen Milas Gençlikspor Kulübü kaynaşma yemeğinde yaptığı konuşmaya, kulübe maddi katkılarda bulunan; Yalçın Taşımacılık, Özel Milas TEK Koleji, Ilbıra Mühendislik, Güngören Kuruyemiş adlı işletmelerin yanı sıra, tüm salon sporları ve futbol takımlarına her türlü desteği sağlayan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve tüm belediye çalışanlarına teşekkür ederek başlayan Milas Gençlikspor Kulüp Başkanı Ersin Köksal, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Çoğu zaman sizlerle bire bir görüşüyoruz. Sıkıntılarımızı konuştuğumuz kadar, yavrularımızın geleceğini de paylaşıyoruz. Çünkü yönetici olarak bizlerin görevi sadece bu çocuklara spor sevgisini aşılamak değil. Bunu zaten yapmak zorundayız. Bizler spor sevgisinin yanında çocuklarımızın iyi bir eğitim almaları, toplum içerisinde sosyal bir statü kazanmaları, geleceğe daha güvenle bakmaları gerektiğine inanarak, yönetim ve teknik kadromuz bu doğrultuda emek harcıyoruz. Yönetim olarak sadece sportif başarıyla mutlu olmak yerine olaya bir bütün olarak bakıyoruz. Bizlerin bir sonraki dönem bir daha seçilmek gibi bir kaygısı yok. Bizler seçimi değil, geleceği düşünüyor ve planlıyoruz. Bu noktada da sporcularımızın aileleri başta olmak üzere bu kentin geleceğinde asıl söz sahibi olan yavrularımız adına herkesten destek bekliyoruz. Bu destek sadece maddiyatla sınırlı değildir. Maçlarımıza gelerek bizlere ve özellikle sahada mücadele eden çocuklarımıza moral vermeleri bizler için çok daha önemli. Bizler kulüp yöneticileri olarak bu akşamki etkinlikleri önemsiyoruz. Çünkü aramıza yeni katılan genç sporcularımız var. Onları, yönetimle, hocalarıyla ve diğer gruplardaki sporcularla tanıştırmak, kaynaştırmak, ne kadar büyük bir aile olduğumuzun bilincine varmalarını sağlamak istiyoruz. Davetimizi kırmadınız ve gecemizde bizleri yalnız bırakmadınız. Gecemize katılan tüm dostlara teşekkür ediyoruz.”

Kulüp Başkanı Köksal tarafından yapılan konuşmanın ardından kulübe maddi katkıda bulunan işletme sahipleri tanıtılarak, teşekkür edildi.

Futbol, Taekwondo, Kick Boks, Mai Tai, İzcilik, Judo ve Badminton gibi farklı branşlarda faaliyet gösteren Milas Gençlikspor Kulübü tarafından düzenlenen yemeğe; Milas Belediyesi Zabıta Müdürü Süleyman Karatoprak, Gıda Tarım ve Hayvancılık Milas İlçe Müdürü Eşref Arslan, takım hocaları; Akın Çilek, Çağrı Arıkan ve Güray Fedakâr’ın yanı sıra tüm yönetim kurulu üyeleri de katılarak, özellikle genç sporculara destek verdiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X