Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

MİTSO Yöneticileri, QNB Finansbank Milas Şubesini ziyaret etti

ÖNDER Haber / Adem KANKAYNAR

MİTSO Yöneticileri, QNB Finansbank Milas Şubesini ziyaret etti
Bu içerik 593 kez okundu.

Milas Ticaret ve Sanayi Odası (MİTSO) Yönetimi, bir süre önce Menteşe Caddesindeki yeni işyerine taşınan QNB Finansbank Milas Şubesini ziyaret ederek kutladı ve başarı dileklerinde bulundu. Ziyaret sırasında MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, kısa bir süre sonra faaliyete geçecek olan Milas OSB nedeniyle ilçe ekonomisinde yaşanacak canlanma için bankaların şimdiden hazırlık yapmaları konusuna değindi.

MİTSO Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit ve Yönetim Kurulu Üyeleri Koray Türkoğlu ve Soner Çamlıbelen, yeni işyerine taşıyan QNB Finansbank'ın Milas Şubesini ziyaret ederek kutladılar ve Şube Müdürü Onur Özbay'a yeni işyerlerinde başarılar dilediler.

Ziyaret sırasında, Milas ekonomisindeki son gelişmelere değinen MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, kısa bir süre sonra Milas OSB'nin de faaliyete geçmesiyle birlikte Milas ekonomisinin çok büyük bir sıçrama yapacağını belirterek, "Bankalarımız da Milas'ta yaşanacak yeni ekonomik gelişmelere kendilerini şimdiden hazırlamalılar" dedi.

Özer, bankaların Milas'ta ikinci şubelerini açmaları zamanının geldiği yönündeki görüş ve önerisini de yineleyerek, “Milas OSB'de bahar aylarında sanayi parsellerini hak sahiplerine teslim etmeye başlayacağız. Böylece kısa süre içinde OSB'de fabrika inşaatları da başlayacak. Oraya yatırım yapacak olan üyelerimizin OSB'deki tesislerini kurabilmeleri için kredi ihtiyaçları olabilir. Oraya yapılacak fabrikalarda bin 500, 2 bin kişi çalışacak. Bu çalışanların bankalarla işleri olabilir. Yani OSB ile birlikte ilçe ekonomisinde ciddi bir canlılık yaşanacak. Bu nedenle bankalarımızın şimdiden kendilerini bu gelişmelere hazırlamaları gerekecek” dedi.

Bir süredir bankalardan Milas'ta ikinci şubelerini açmalarını talep ettiklerini de anımsatan Reşit Özer, “OSB'nin faaliyete geçmesiyle birlikte ikinci şubeler zaten bir ihtiyaç olarak ortaya çıkacak. Biz istiyoruz ki, bankalarımız şimdiden buna kendilerini hazırlasınlar" dedi.

QNB Finansbank Şube Müdürü Onur Özbay da, MİTSO yöneticilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek bankacılık alanında yenilikleri yakından izlediklerini ve gelişmelere göre hazırlıklarını her zaman önceden yaptıklarını anlattı.

Milas'ın Bodrum'a göre daha canlı bir ekonomik yapıya sahip olduğunun farkında olduklarını da belirten Özbay, “Daha iyi hizmet sunabilmek için banka olarak sürekli kendimizi yeniliyoruz" dedi.

QNB Finansbank Milas Şubesi'nde özel bankacılık şubesini faaliyete geçirdiklerini de anlatan Onur Özbay, Buraya gelen müşterilerimiz, özel bir odada, kendi alanlarında uzmanlaşmış personelimizle birebir görüşerek bilgi edinebiliyor, danışmanlık hizmeti alabiliyor ve mevduatını değerlendirebiliyor” dedi.

QNB Finansbank, 14 bin çalışanına ‘Nutuk’ armağan etti

Öte yandan QNB Finansbank’ın, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla özel olarak hazırlattığı Atatürk'ün Nutuk'unu 14 bin çalışanına armağan ettiği belirtildi.

Özel baskısı yapılan kitabın kapağında “QNB Finansbank'ın çalışanlarına 29 Ekim hediyesidir” ifadesinin yanısıra, kapaktaki Atatürk fotoğrafının altında Atatürk’ün “Efendiler, yarın Cumhuriyeti ilan edeceğiz” sözlerine yer verilmiş …

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X