Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

“Milas’ın En İyileri Satranç Turnuvası” bugün saat 10’da başlıyor

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

“Milas’ın En İyileri Satranç Turnuvası” bugün saat 10’da başlıyor
Bu içerik 582 kez okundu.

Milas Satranç Temsilciliği tarafından düzenlenen ve Milas’ın en iyi satranç sporcularını buluşturan, Milas Kökten Mühendislik Sponsorluğundaki Satranç Turnuvası, 4 - 5 Kasım tarihlerinde Milas Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Toplantı Salonunda yapılacak.

Kökten Mühendislik - Hasan Kökten’in 2017 - 2018 spor sezonunda her ay oynanması için destek verdiği Milas’ın en iyi Satranç sporcularının yarışacağı turnuva bugün saat 10.00’da başlıyor.

Kendi kategorisinde başarılı 32 sporcunun yarışacağı Satranç Turnuvası, açık kategoride her yaş grubu satranç sporcularının katılımıyla yapılacak.

Milas Satranç Temsilcisi Elif Vildan Altunbozar, gazetemize yaptığı açıklamada 2016 - 2017 spor sezonunda her ay yapılan Milas’ın en iyilerinin yarıştığı Satranç Turnuvasının bu sezon yeniden başlatıldığını belirterek, turnuvaya destek olan Kökten Mühendislik Firması Sahibi Hasan Kökten’e teşekkür etti.

Bugün oynanmaya başlanacak olan turnuvanın yarın ikinci tur maçları ve ödül töreni ile sona ereceğini belirten Altunbozar Milas’ın En İyi Sporcularının yarıştığı Satranç Turnuvasının yeniden başlamasından dolayı satranç sporcuları ve satranç ailesi olarak çok mutlu olduklarını sözlerine ekledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X