Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

“Doğaya Saygı Turu” yaptılar

ÖNDER Spor Haber/Hüseyin AÇAR -

“Doğaya Saygı Turu” yaptılar
Bu içerik 432 kez okundu.

‘Milas Bisiklet Süvarileri’nden yeni bir etkinlik daha geldi. Milaslı bisikletçilerimizden Serdar Murat Sarı ve Cenk Sobucalı’nın katıldığı bisiklet etkinliği, “Doğaya Saygı” adı altında gerçekleştirildi.

Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen “Doğaya Saygı Bisiklet Turu” ilçemiz Milas’tan başladı ve Yatağan, Çine, Aydın, İncirliova, Germencik, Ortaklar, Söke hattını izleyip Milas’ta sona erdi.

Milas Bisikletli Süvarileri Temsilcisi Serdar Murat Sarı, gerçekleştirdikleri “Doğaya Sayı Bisiklet Turu” ile ilgili olarak gazetemize yaptığı açıklamada, amaçlarının doğaya saygılı olmak, çevreyi kirletmemek ve bisikletin en güzel ve en yararlı ulaşım aracı olduğunu vurgulamak olduğunu söyledi.

Turun toplamda 23,5 saatte tamamlandığını ve 16 saat bisiklete bindiklerini belirten Serdar Murat Sarı, “Bisikletin ulaşım aracı olarak görülmesi, çevrenin ve doğanın kirletilmemesi anlamlarında farkındalıklar yaratmak amacıyla böylesi bisiklet turlarımızı önümüzdeki günlerde de sürdüreceğiz” dedi.

Bisiklet sporuna destek olanlara da teşekkür ettiğini belirten Serdar Murat Sarı, Milas Bisikletli Süvarileri olarak etkinliklerinin devam edeceğini sözlerine ekledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X