Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Vali Civelek ‘Zeytin Deryası’na uğradı ...

Adem KANKAYNAR -

Vali Civelek ‘Zeytin Deryası’na uğradı ...
Bu içerik 1166 kez okundu.

Muğla Valisi Esengül Civelek, bir etkinliğe katılmak için Bodrum’a geçerken kısa süreli bir ziyaret için ilçemize uğradı. Özellikle sofralık zeytin konusunda bölgemizin güçlü ve markalaşmış firması ‘Zeytin Deryası’na uğrayan Vali Civelek, sofralık zeytin ve zeytinyağı satın aldı.

Vali Yardımcıları Fethi Özdemir ve Kamil Köten, Milas Kaymakamı Eren Arslan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal’ın da katılarak hazır bulunduğu ziyarette, işletmede bulunan sofralık zeytin ve zeytinyağları hakkında, firma yetkilisi Derya Günaltay’dan bilgi alan Muğla Valisi Esengül Civelek, işletmeden sofralık zeytin ve zeytinyağı satın aldı.

Zeytin Deryası adlı firmanın yetkilisi Derya Günaltay, özellikle sofralık zeytin konusunda yörenin, hatta bölgenin markalaşmış, üretilen çeşit nedeniyle de önemli bir konumda bulunan işletmenin, ülke geneline, hatta yurt dışına zeytin ve zeytinyağı ihracatı yaptığını söyledi.

İşletme sahibi ve çalışanlarını kutlayan Vali Civelek, alışverişin ardından Bodrum’a hareket ederken, Milas Kaymakamı Eren Arslan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, bir süre daha işletmede bulunarak, firma yetkilisi Günaltay’dan üretilen zeytin çeşitleri hakkında bilgi aldılar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X