Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Bafa 8 Nolu Aile Sağlığı Merkezi’nin lojman tadilatı ve bakımı yapıldı

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

Bafa 8 Nolu Aile Sağlığı Merkezi’nin lojman tadilatı ve bakımı yapıldı
Bu içerik 405 kez okundu.

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin, ilimiz genelinde yapılan sağlık yatırımlarına bugüne kadar toplam 189 bin 278 TL destek verdiği bildirildi.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, Muğla Büyükşehir Belediyesi, 6360 sayılı kanun uyarınca tüzel kişiliği kaldırılan İl Özel İdareleri tarafından yapılan eğitim ve sağlık yatırım projelerinin gerçekleşmesi için bugüne kadar 189 bin 278 TL’lik yatırım desteği verdi.

Büyükşehir Belediyesi ekipleri, son olarak ilçemiz Bafa Mahallesinde 8 Nolu Aile Sağlığı Merkezi’nin lojman tadilatı ve bakımını gerçekleştirdi.

Konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, “Muğla Büyükşehir Belediyesi, 5216 sayılı büyükşehir belediye kanununun üçüncü bölümünde yer alan ‘Gerektiğinde sağlık, eğitim ve kültür hizmetleri için bina ve tesisler yapmak, kamu kurum ve kuruluşlarına ait bu hizmetlerle ilgili bina ve tesislerin her türlü bakımını, onarımını yapmak ve gerekli malzeme desteğini sağlamak’ hükmü gereğince ilgili Bakanlıkların planlamaları da esas alınarak sağlık yatırımlarına destek olmaya devam ediyor” denildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X