Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Beçin Gençlikspor ile şampiyonluk konuşuldu

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

Beçin Gençlikspor ile şampiyonluk konuşuldu
Bu içerik 441 kez okundu.

2017 - 2018 sezonu Muğla Birinci Amatör Küme Futbol Liginde oynadığı 3 karşılaşmayı kazanarak lig liderliği koltuğuna oturan ve ligde şampiyonluk mücadelesi veren ilçemiz futbol takımı Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor Kulübü Başkanı Erhan Çiftçi, Kulübün Basın Sözcüsü Anıl Zeybekoğlu, Çalıştırıcı Âlim Deligöz, Takımın futbolcularından Çağrı Arıkan ve geçen sezon Muğla Süper Amatör Küme Futbol Liginde Gol Kralı olan İhtilal Durmuş, Radyo Gözlem Spor Saati’nin konukları oldular.

8 Kasım Çarşamba günü ‘Radyo Gözlem Spor Saati’nde bir araya gelen Beçin Gençlikspor yönetici ve sporcuları, program sunucusu Hüseyin Açar’ın sorularına cevap verdiler.

Beçin Gençlikspor Kulübü’nün kuruluşu ve sportif çalışmalarıyla ilgili bilgiler veren Kulüp Başkanı Erhan Çiftçi, 2016 - 2017 sezonunda başlayan çıkışlarını bu yıl da A Takımı ile sürdürdüklerini vurgulayarak, çalışmalarında kendilerine destek olanlara teşekkür ettiğini söyledi.

Beçin Gençlikspor Kulübü Antrenörü Âlim Deligöz, U19 Futbol Takımı ile geçen sene yakalanan başarıyla ve bu sene A takımının Birinci Amatör Küme Futbol Ligindeki şampiyonluk mücadelesi ile ilgili bilgiler vererek, ‘Beçin Ailesi’ olarak başarıda herkesin ortak payı olduğunu söyledi ve henüz daha ligin başlarında olduklarını, bu nedenle, şampiyonluk için konuşmanın erken olduğunu belirtti.

“Oynanmamış maç kazanılmış sayılmaz” diyen Deligöz, A Takımında tecrübeli sporcuları ile genç sporcularının iyi bir uyum içinde sahada mücadele ettiklerini vurgulayıp “Lig sonuna kadar şampiyonluk mücadelemiz sürecektir” dedi.

Spor Saati konuklarından Beçin Gençlikspor Kulübü Yöneticisi ve Basın Sözcüsü Anıl Zeybekoğlu da yaptığı açıklamada, “Beçin adına her şey son derece güzel gidiyor” diyerek; Milas basınına, kendilerine destek oldukları için teşekkür etti.

Beçin Gençlikspor Kulübü’nün Birinci Amatör Futbol Ligi’ndeki şampiyonluk mücadelesinde takımın kaptanlıklarını yapan Çağrı Arıkan ve İhtilal Durmuş, takımın futbolcuları olarak hem saha içinde hem saha dışında Beçin Gençlikspor’u en iyi şekilde temsil etmek için çalıştıklarını belirttiler.

Takımın Kaptanının Nusret Sezgin olduğunu vurgulayan başarılı sporcular, 3 takım kaptanı olarak takımdaki diğer futbolcularla birlikte Beçin’in başarısı için sahalarda ter döktüklerini belirterek Milaslı futbolseverlerle, taraftarlardan maçlarını izlemelerini istediler.

Menteşe Yerküpe maçında kendilerine tribün desteği veren Sevdamsın Milasspor taraftarlarına ve Amigo Şeker’e teşekkür eden Çağrı Arıkan ve İhtilal Durmuş, takımdaki genç sporculara da, başarılı sporcular olmak istiyorlarsa, “çok çalışma, disiplinli ve sabırlı olmaya dikkat etmeleri” masajı verdiler.

Yerel yöneticilere de seslendiler

8 Kasım Çarşamba günü ‘Radyo Gözlem Spor Saati’ne konuk olan Beçin Gençlikspor Kulübü Yöneticileri, Antrenör ve Sporcuları, Spor Saati programının sonunda ortak bir açıklama yaparak; Milas’ta çok sayıda başarılı ve yetenekli sporcu olduğunu ve bu sporculara spordaki çalışmaları için antrenman sahaları ile ihtiyaçları olan moral desteğinin verilmesi gerektiğini söylediler. Spor tesislerinin Milas’ta çoğalması ile birlikte Milas’taki spor kulüplerinin de sıkıntılarının azalacağını ve sporda başarının artacağını vurgulayan Spor Saati konukları, Radyo Gözlem’e ve Spor Saati programına da, Beçin Gençlikspor’un sesini duyurma şansı verdikler için teşekkür ederek programı noktaladılar ...

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X