Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Mehmet Akif Ersoy METAL, Milas Şampiyonu oldu

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

Mehmet Akif Ersoy METAL, Milas Şampiyonu oldu
Bu içerik 787 kez okundu.

2017 - 2018 eğitim ve öğretim yılında ‘Milas Okul Sporları’nda karşılaşmalar geçtiğimiz hafta başında başladı. Milas Spor Salonunda Liseler grubu kızlar futsal karşılaşmaları sonrasında kızlarda Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ilçemiz temsilcisi olma başarısını gösterdi.

Kızlar grubunda Mehmet Akif  Ersoy METAL, Sebahattin Akyüz Fen Lisesi, Atatürk Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi ve Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi takımları arasında oynanan karşılaşmalar sonrasında futsal kızlarda ilk temsilcimiz Mehmet Akif Ersoy METAL oldu.

Erkeklerde mücadele sürüyor

Milas okul sporları içinde yer alan Futsal maçlarına katılan Cumhuriyet Anadolu Lisesi, Final Lisesi, Sebahattin Akyüz Fen Lisesi, Atatürk Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi, EML, Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi arasında Milas şampiyonluğu mücadelesi geçen hafta sonu yapılan maçlarla tamamlandı.

Erkeklerde Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi final karşılaşmaları serisinde Sebahattin Akyüz Fen Lisesi ile 4 - 4 berabere kaldı penaltı atışlarıyla rakibini yenerek averajlı duruma geçti.

Erkekler Futsal şampiyonunu EML – Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi maçı belirleyecek ve maçı kazanan takım Milas şampiyonu olarak ilçemizi temsilen Muğla il şampiyonluğu için mücadele hakkını elde edecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X