Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Milas Satranç Şampiyonu: Toprak Can Mutlukan

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

Milas Satranç Şampiyonu: Toprak Can Mutlukan
Bu içerik 897 kez okundu.

Milas’ın Satranç sporundaki başarılı sporcularından Toprak Can Mutlukan, uzun süre ara verdiği Satranç’a şampiyonlukla geri dönüş yaptı.

Milas Satranç Temsilciliği tarafından düzenlenen Milas’ın en iyi Satranç sporcularının katıldığı ve Milas Şampiyonunu belirleyecek Turnuva 11 - 12 Kasım tarihlerinde Milas Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Salonunda yapıldı.

Başhakemliğini Elif Vildan Altunbozar, hakemliklerini Cumhur Önal ve Taylan Canca’nın yaptığı Satranç Turnuvasına 49 sporcu katıldı.

Milas Yiğitkaya Metal Sanayi Umut Yiğitkaya’nın sponsorluğunda yapılan, Milas’ın en iyi Satranç sporcularının katıldığı ve ilçe şampiyonunun belirleneceği turnuvada final karşılaşmasını Dr. Ali Demirbaş ile Toprak Can Mutlukan yaptılar.

Finalde galip gelen Toprak Can Mutlukan, ‘Milas Şampiyonu’ unvanını kazandı ve İlçemizi Türkiye Kupası Satranç Turnuvasında temsil etme hakkını elde etti.

Milas Satranç Turnuvasında ilk üçe giren sporcular kupa, ilk 10’a giren sporcular madalyalarını turnuva sonunda düzenlenen ödül töreninde Başhakem Elif Vildan Altunbozar ve turnuva sponsoru Umut Yiğitkaya’dan aldılar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X