Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Esnafa, bin adet Atatürk Posteri dağıtıldı

Adem KANKAYNAR -

Esnafa, bin adet Atatürk Posteri dağıtıldı
Bu içerik 780 kez okundu.

Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 79. vefat yıldönümünde Milas esnafına 1000 adet Atatürk posteri dağıtıldı.

Ülkü Ocaklı gençler, Atatürk posterlerinin dağıtımı sırsaında esnafa hayırlı işler dileyerek, büyük Komutan Atatürk için dua istediler.

Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Hayrettin Gönül, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Vefatının 79. yılında Başbuğ Mustafa Kemal Atatürk’ü şükranla anıyoruz. Ülkü Ocakları olarak bıraktığı mirasın ebedi bekçisi olmaya devam edeceğiz. Gönül ve fikirhanemizde Gazi Mustafa Kemal Atatürk ölümsüzdür ve ölümsüz olarak kalacaktır. Bırakmış olduğu fikir, amaç ve hedefleri anlatmak yeterli olmayacağı gibi yaşayarak emanetlerine ancak sahip çıkılabilecektir. Bizler de, dün olduğu gibi bugün de bunun bilincinde olmaya devam edeceğiz. Zira bize göre Atatürk, Türkiye Cumhuriyetidir. Atatürk, Adriyatik’ten Çin Seddi’ne kutlu bir hayal, Atatürk Turan demektir. Onun çizdiği yolda yürümeye ne pahasına olursa olsun samimiyet ile devam edecek, emaneti olan Cumhuriyeti, yılmadan yorulmadan daha ileriye taşımak için çalışacağız. Bu duygu ve düşüncelerle vefat yıldönümünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve aziz silah arkadaşlarına Allah’tan rahmet diliyoruz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X