Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Örnek bir davranış daha!..

Adem KANKAYNAR -

Örnek bir davranış daha!..
Bu içerik 928 kez okundu.

Milas’ta kurulan ve kısa sürede Muğla’nın diğer ilçelerinden ve birçok ilden üye edinerek büyüyen, yaptıkları sosyal etkinlik projeleri ile kendilerinden söz ettiren Turkish Classic Car Murat 124 grubu, 10 Kasım Atatürk’ü Anma günü dolayısıyla örnek bir davranışa daha imza attılar.

Atatürk’ün düşüncelerini yaşatma amacı ile Turkish Classic Car Murat 124 grubu, Ata’nın da değer verdiği, geleceğin sahipleri olan çocuklara yönelik olarak ‘Gönüllü Eğitim Ailesi Oluyoruz’ adlı bir etkinlik planlayarak, Milas Fatih İlkokulu’nda eğitim gören ihtiyaç sahibi çocuklara kış ayı için kıyafet yardımında bulundular. Turkish Classic Car Murat 124 grubu ayrıca, okul yöneticilerince seçilen ihtiyaç sahibi çocukların da eğitim süreleri boyunca eğitim giderlerini üstlendiler.

Turkish Classic Car Murat 124 Grubu adına açıklamalarda bulunan grup kurucusu İbrahim Çelik; “Kurtarıcımız, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, eşsiz önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 79’uncu yılında tanımı güç, ölçülmez bir özlem, sevgi, saygı ve bağlılıkla O’nu anıyor, daha çok arıyoruz. İnsan hak ve özgürlüklerini amaçlayan ve sağlayan, çağdaşlığın yolunu açarak ümmetten ulus, kul-kölelikten yurttaş düzeyine yükselmemize, onurlu Türk kimliğimizi edinmemizin önderi olarak unutulmaz hizmetlerini, özverilerini, uyarı ve önerilerini tüm sıcaklığıyla yaşıyoruz. Unutmamalı ve unutturmamalıyız ki; biz 10 Kasım 1938’de yalnızca büyük bir devlet adamını yitirmedik. Bu düşünceler içinde, Atamızın da geleceğimiz olan çocuklarımıza ve gençlerimize yapılacak yatırımların boşa olmayacağı düşüncesini ilke alarak böyle bir projeye imza atmak istedik. Turkish Classic Car Murat 124 grubu olarak üyelerimizin de tam destek vermesi üzerine harekete geçtik. Milas İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsa Bal ile görüştük ve ilçemizdeki Fatih İlkokulu’nu pilot okul olarak seçtiğimizi bildirdik. Onların da kabulü üzerine pilot okulumuzun müdürü Sayın Bülent Hekimoğlu ile düşüncelerimizi paylaştık ve kendisinden tam destek aldık. Bu projenin ilk adımından bugüne kadar bizimle sürekli irtibat halinde bulunduğu ve yardımlarını hiç esirgemediği için imkan bulmuşken Okul Müdürümüz Sayın Bülent Hekimoğlu’na, Turkish Classic Car Murat 124 grubum adına teşekkürü bir borç bilirim. Kısacası, ihtiyaç sahibi öğrencilerimizin önümüzdeki kış aylarını rahat şekilde geçirecek olmaları bizleri de en az onlar kadar sevindiriyor. Bu projede bizleri yolda bırakmayan başta Turkish Classic Car Murat 124 grubu üyelerimize, bizleri hiçbir projede yalnız bırakmayan tüm sevdiklerimize ve giysi yardımı yapılacak öğrencilerin tespitinden,dağıtımına kadar emeği geçen öğretmenlerimize çok ama çok teşekkür ederim” dedi.

Fatih İlkokulu Müdürü Bülent Hekimoğlu ise, “Böylesine özel bir günde, böylesine anlamlı ve özel bir projeye imza atan Turkish Classic Car Murat 124 grubu üyeleri ve grup kurucusu İbrahim Çelik’e teşekkür ederim. Böyle çalışmalar sayesinde, ihtiyaç sahibi çocukların ihtiyaçları bir nebze de olsa giderildi ve çocuklar hem mutlu oldular hem de moral ve motivasyonları artarak, kendilerinin ne kadar değerli olduklarının farkına vardılar” dedi ve Turkish Classic Car Murat 124 grubu adına grup kurucusu İbrahim Çelik’e teşekkür plaketi takdim etti.

Etkinlik, Fatih İlkokulu öğretmenleri ile çekilen anı fotoğrafı ile son buldu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X